Domov › Zamestnávatelia › Cadence Design Systems, Inc. › Software Architect
Software Architect v Cadence Design Systems, Inc.: Mzdy H-1B
27 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Architect v Cadence Design Systems, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $192 941; stredná polovica $175 438–$218 275.
Žiadosti (LCA)27
Medián ponúkaného platu$192 941
Stredná časť platov$175 438–$218 275
10.–90. percentil$160 850–$224 543
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $192 941 |
| FY2024 | 1 | $199 534 |
| FY2025 | 9 | $208 125 |
| FY2026 | 11 | $189 284 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $221 443–$331 500 | San Jose, CA | 15. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikované |
| $189 284–$304 200 | Burlington, MA | 12. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $178 131–$304 200 Úroveň IV | Burlington, MA | 6. 5. 2026 | 7. 9. 2026 | Certifikované |
| $223 466–$331 500 | San Jose, CA | 4. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikované |
| $219 960–$314 600 | San Jose, CA | 14. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikované |
| $178 131–$304 200 Úroveň IV | Burlington, MA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $256 384–$331 500 | San Jose, CA | 3. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $188 338–$304 200 | Burlington, MA | 3. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $163 550–$296 400 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $219 960–$331 500 | San Jose, CA | 2. 3. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikované |
| $180 710–$304 200 Úroveň III | Lynwood, WA | 8. 1. 2026 | 17. 5. 2026 | Certifikované |
| $226 158–$314 600 Úroveň IV | San Jose, CA | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $155 709–$286 000 Úroveň IV | Austin, TX | 8. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikované |
| $172 744–$292 500 Úroveň IV | Burlington, MA | 18. 3. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikované |
| $208 125–$314 600 Úroveň II | San Jose, CA | 7. 3. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| $216 590–$314 600 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 3. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| $172 744–$292 500 Úroveň IV | Burlington, MA | 28. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| $214 624–$292 500 | Burlington, MA | 3. 12. 2024 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| $226 158–$314 600 Úroveň IV | San Jose, CA | 8. 10. 2024 | 28. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $199 534–$314 600 Úroveň III | San Jose, CA | 12. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $208 520–$273 000 Úroveň IV | Burlington, MA | 23. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $192 941–$291 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 10. 4. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikované |
| $192 941–$291 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 3. 2023 | 20. 8. 2023 | Certifikované |
| $192 941–$291 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 6. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikované |
| $156 800–$291 200 | San Jose, CA | 8. 2. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
| $132 683–$266 500 Úroveň IV | Austin, TX | 31. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikované |
| $168 834–$286 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 17. 3. 2022 | 28. 3. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Software Architect u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Cadence Design Systems, Inc.
- Lead Software Engineer$141 378
- Principal Software Engineer$154 606
- Principal Application Engineer$161 179
- Lead Application Engineer$130 354
- Software Engineer II$127 490
- Sr. Principal Software Engineer$167 978
- Lead Design Engineer$126 464
- Principal Design Engineer$156 853
- Principal Product Engineer$161 859
- Sr. Principal Application Engineer$171 350
- Sr. Application Engineer$110 656
- Sr. Principal Design Engineer$177 341
- Lead Product Engineer$127 584
- Sr. Principal Product Engineer$167 109
- Design Engineer II$110 656
- Software Engineer$133 807
- Sr. Solutions Engineer - AE$108 181
- Product Engineer II$110 718
- Product Engineering Architect$195 397
- Principal Solutions Engineer - AE$156 916
- Application Engineer$108 722
- Lead Solutions Engineer - AE$126 464
- Scientific Developer I$81 598
- Sr. Principal Solutions Engineer - AE$155 980
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).