Domov › Zamestnávatelia › Callaway Golf Company
Callaway Golf Company: Mzdy H-1B a sponzoring
Callaway Golf Company podal 10 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 10. Medián ponúkanej mzdy: $146 013.
Sponzoruje Callaway Golf Company víza H-1B?
Callaway Golf Company podal 10 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 3. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Process Engineer | 1 | $72 322 |
| Sr. Principle SAP Analyst | 1 | $117 250 |
| Principal eCommerce Analyst | 1 | $145 000 |
| IT Global Solutions Advisor | 1 | $160 000 |
| Sr Principal SAP Analyst | 1 | $152 500 |
| PLM Architect | 1 | $146 013 |
| Principal PLM Analyst | 1 | $146 013 |
| Sr Princ Bus Intelligence Developer | 1 | $164 005 |
| R&D Performance Engineer | 1 | $108 430 |
| Manager, Planning and Procurement Systems | 1 | $190 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $131 125 |
| FY2025 | 1 | $152 500 |
| FY2026 | 5 | $146 013 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)11 %
- Úroveň III (skúsený)11 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)67 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Computer Systems Analysts3
- Computer Systems Analysts2
- Industrial Engineers1
- Business Intelligence Analysts1
- Data Scientists1
- Mechanical Engineers1
- Software Developers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, Planning and Procurement Systems | $190 000 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 3. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| R&D Performance Engineer | $108 430 Úroveň II | Carlsbad, CA | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr Princ Bus Intelligence Developer | $164 005 | Carlsbad, CA | 27. 2. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikované |
| Principal PLM Analyst | $146 013 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 23. 1. 2026 | 27. 3. 2026 | Certifikované |
| PLM Architect | $146 013 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 22. 1. 2026 | 27. 3. 2026 | Certifikované |
| Sr Principal SAP Analyst | $152 500 Úroveň IV | Santa Clarita, CA | 11. 3. 2022 | 4. 4. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| IT Global Solutions Advisor | $160 000 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 30. 8. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Principal eCommerce Analyst | $145 000 Úroveň III | Calrsbad, CA | 6. 10. 2020 | 19. 10. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Process Engineer | $72 322 Úroveň I | Carlsbad, CA | 18. 6. 2020 | 29. 6. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. Principle SAP Analyst | $117 250 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 14. 5. 2020 | 25. 5. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).