Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Cambay Solutions LLC

Cambay Solutions LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Cambay Solutions LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $108 098.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaKaty, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$108 098
Stredná časť platov$107 058–$124 824
10.–90. percentil$105 186–$154 929

Sponzoruje Cambay Solutions LLC víza H-1B?

Cambay Solutions LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Solution Architect2$108 098
Technical Solution Architect1$103 938
Director of Data Analytics1$175 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20241$103 938
FY20252$108 098
FY20261$175 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Director of Data Analytics$175 000–$210 000
Úroveň III
Astoria, NY10. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Solution Architect$108 098–$136 843
Úroveň II
Marysville, WA14. 5. 20252. 6. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Solution Architect$108 098–$136 843
Úroveň II
Marysville, WA13. 5. 20252. 6. 2025Certifikované
Technical Solution Architect$103 938–$103 939
Úroveň II
Frederick, MD8. 4. 20241. 5. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).