Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Cambridge CM, Inc.

Cambridge CM, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Cambridge CM, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $104 416.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované6
Adresa zamestnávateľaPalo Alto, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$104 416
Stredná časť platov$97 594–$111 925
10.–90. percentil$87 348–$132 342

Sponzoruje Cambridge CM, Inc. víza H-1B?

Cambridge CM, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 21. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Project Engineer3$89 056
Assistant Project Manager2$108 170
Project Manager1$145 954

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20243$121 774
FY20251$80 517
FY20262$108 170

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Assistant Project Manager$104 416–$123 240
Úroveň III
Bentonville, AR21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Assistant Project Manager$111 925–$132 725
Úroveň II
Sacramento, CA21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Project Engineer$80 517–$110 526
Úroveň I
Palo Alto, CA7. 6. 202427. 8. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Project Engineer$97 594–$121 784
Úroveň I
Palo Alto, CA11. 3. 20247. 9. 2024Certifikované
Project Engineer$80 517–$110 526
čiatočný úväzok · Úroveň I
Palo Alto, CA11. 3. 20247. 9. 2024Certifikované
Project Manager$145 954–$170 144
Úroveň III
Palo Alto, CA13. 12. 202315. 1. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).