Domov › Zamestnávatelia › Campbell Soup Company
Campbell Soup Company: Mzdy H-1B a sponzoring
Campbell Soup Company podal 18 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 16. Medián ponúkanej mzdy: $106 945.
Sponzoruje Campbell Soup Company víza H-1B?
Campbell Soup Company podal 18 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 3. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Campbell Soup Company: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Cloud DevOps Engineer | 3 | $117 042 |
| Analytics Analyst | 2 | $88 119 |
| Senior Data Scientist | 2 | $112 280 |
| Associate Data Scientist | 1 | $86 486 |
| Analytics Lead, Sr. Analyst | 1 | $104 628 |
| Analyst R&D | 1 | $78 354 |
| Workday Integrations and Reporting Techno-Functional Lead | 1 | $129 730 |
| Analytics Lead, Senior Analyst | 1 | $109 262 |
| Senior Data Engineer | 1 | $113 410 |
| Plant Project Engineer | 1 | $91 784 |
| Commercial Technology Solutions IT Business Analyst | 1 | $78 567 |
| Lead Data Scientist | 1 | $146 775 |
| Data Architect - Data Management | 1 | — |
| Senior Research Scientist | 1 | $126 550 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $95 557 |
| FY2024 | 11 | $100 523 |
| FY2025 | 3 | $136 662 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Data Scientists6
- Database Architects4
- Software Developers3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Operations Research Analysts1
- Industrial Engineers1
- Food Scientists and Technologists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Data Scientist | $146 775 Úroveň III | Camden, NJ | 6. 3. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Architect - Data Management | $153 962 Úroveň IV | Camden, NJ | 6. 2. 2025 | 17. 2. 2025 | Stiahnuté |
| Senior Research Scientist | $126 550 Úroveň IV | Camden, NJ | 26. 12. 2024 | 30. 5. 2025 | Certifikované |
| Workday Integrations and Reporting Techno-Functional Lead | $129 730 Úroveň IV | Camden, NJ | 12. 6. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $134 809 Úroveň II | Camden, NJ | 5. 6. 2024 | 8. 11. 2024 | Certifikované |
| Analytics Lead, Senior Analyst | $109 262 Úroveň III | Camden, NJ | 24. 5. 2024 | 14. 6. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Engineer | $113 410 Úroveň II | Camden, NJ | 9. 4. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Plant Project Engineer | $91 784 | Camden, NJ | 1. 4. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Commercial Technology Solutions IT Business Analyst | $78 567 | Camden, NJ | 1. 4. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Analyst R&D | $78 354 Úroveň II | Camden, NJ | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $89 752 Úroveň II | Camden, NJ | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Analytics Analyst | $89 752 Úroveň II | Camden, NJ | 19. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $120 058 Úroveň III | Camden, NJ | 18. 10. 2023 | 14. 3. 2024 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $120 058 Úroveň III | Camden, NJ | 18. 10. 2023 | 20. 10. 2023 | Stiahnuté |
| Analytics Lead, Sr. Analyst | $104 628 | Camden, NJ | 22. 8. 2023 | 21. 9. 2023 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $114 026 Úroveň III | Camden, NJ | 19. 4. 2023 | 12. 10. 2023 | Certifikované |
| Analytics Analyst | $86 486 Úroveň II | Camden, NJ | 8. 3. 2023 | 7. 9. 2023 | Certifikované |
| Associate Data Scientist | $86 486 Úroveň II | Camden, NJ | 3. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).