Domov › Zamestnávatelia › Candor PS LLC
Candor PS LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Candor PS LLC podal 44 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 43. Medián ponúkanej mzdy: $100 880.
Sponzoruje Candor PS LLC víza H-1B?
Candor PS LLC podal 44 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 12. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Programmer Analyst | 12 | $100 880 |
| Computer Systems Engineer | 8 | $91 354 |
| Software Developer | 4 | $101 192 |
| Database Administrator | 3 | $91 624 |
| Computer Systems Analyst | 3 | $100 000 |
| Security Engineer | 3 | $91 354 |
| Sr. Software Systems Developer | 3 | $149 240 |
| Technical Program Manager | 2 | $119 480 |
| Management Analyst | 1 | $80 226 |
| Software Tester | 1 | $87 651 |
| Embedded Software Developer | 1 | $135 283 |
| Network Engineer | 1 | — |
| Program Manager | 1 | $123 781 |
| SAP FICO Analyst | 1 | $150 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $102 627 |
| FY2024 | 12 | $100 880 |
| FY2025 | 4 | $87 610 |
| FY2026 | 5 | $91 354 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)45 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (skúsený)2 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)2 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- San Jose, CA23
- Sunnyvale, CA4
- Federal Way, WA2
- California, CA1
- Seattle, WA1
- Austin, TX1
- Newark, CA1
- Leander, TX1
- Brea Frisco, TX1
- Celina, TX1
- Glendale, CA1
- Georgetown, TX1
- Irving, TX1
- McLean, VA1
- El Segundo, CA1
- Torrance, CA1
- Arlington Heights, IL1
- Apex, NC1
Povolania
- Computer Programmers13
- Computer Systems Engineers/Architects11
- Software Developers8
- Computer Systems Analysts4
- Management Analysts3
- Database Administrators3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Programmer Analyst | $83 865 Úroveň II | Apex, NC | 12. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr. Software Systems Developer | $149 240 Úroveň II | Federal Way, WA | 12. 1. 2026 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Sr. Software Systems Developer | $149 240 Úroveň II | Federal Way, WA | 18. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $80 000 Úroveň II | Arlington Heights, IL | 17. 12. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikované |
| Security Engineer | $91 354 Úroveň II | Torrance, CA | 26. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Security Engineer | $91 354 Úroveň II | El Segundo, CA | 29. 7. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $66 602 Úroveň I | Irving, TX | 5. 5. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $97 157 Úroveň I | McLean, VA | 2. 4. 2025 | 2. 4. 2025 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $83 866 Úroveň II | Georgetown, TX | 25. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $100 880 Úroveň I | San Jose, CA | 19. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $91 354 Úroveň I | San Jose, CA | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $100 880 Úroveň I | San Jose, CA | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $100 880 Úroveň I | San Jose, CA | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $91 354 Úroveň I | San Jose, CA | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Security Engineer | $91 354 Úroveň I | San Jose, CA | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Systems Developer | $121 222–$140 000 Úroveň II | Glendale, CA | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Celina, TX | 19. 3. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $110 000–$120 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Brea Frisco, TX | 16. 11. 2023 | 1. 12. 2023 | Certifikované |
| Database Administrator | $92 123 Úroveň II | San Jose, CA | 12. 10. 2023 | 12. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $91 354 Úroveň I | San Jose, CA | 12. 10. 2023 | 12. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $91 354 Úroveň I | San Jose, CA | 6. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $100 880 Úroveň I | San Jose, CA | 6. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Embedded Software Developer | $135 283 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 22. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Network Engineer | $125 000–$130 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 18. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Stiahnuté |
| Program Manager | $123 781 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 25. 7. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikované |
| SAP FICO Analyst | $150 000 Úroveň IV | Leander, TX | 29. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikované |
| Management Analyst | $80 226 Úroveň I | California, CA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Database Administrator | $91 624 Úroveň II | San Jose, CA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $108 347 Úroveň II | San Jose, CA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $102 627 Úroveň I | San Jose, CA | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $102 627 Úroveň I | San Jose, CA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Database Administrator | $91 624 Úroveň II | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Tester | $87 651 Úroveň I | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $102 627 Úroveň I | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $90 522 Úroveň I | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $108 347 Úroveň II | San Jose, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $76 253 Úroveň I | San Jose, CA | 4. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $115 814 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer | $108 347 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $102 627 Úroveň I | San Jose, CA | 4. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $128 960 Úroveň III | Seattle, WA | 1. 5. 2023 | 10. 5. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $100 000 Úroveň II | Austin, TX | 24. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $132 870 Úroveň II | Newark, CA | 19. 4. 2023 | 3. 5. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).