Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Canoga Perkins Corporation

Canoga Perkins Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring

Canoga Perkins Corporation podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $138 336.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaChatsworth, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$138 336
Stredná časť platov$133 508–$144 582
10.–90. percentil$126 811–$153 833

Sponzoruje Canoga Perkins Corporation víza H-1B?

Canoga Perkins Corporation podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 28. 5. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Senior Systems Integration & Test Engineer1$122 346
FPGA Design Engineer1$139 443
Sr. O-RAN System Design Engineer1$160 000
Sr. Digital Design Engineer1$137 229

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20241$122 346
FY20253$139 443

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Sr. Digital Design Engineer$137 229
Úroveň II
Chatsworth, CA28. 5. 20256. 6. 2025Certifikované
Sr. O-RAN System Design Engineer$160 000
Úroveň II
Chatsworth, CA24. 2. 202510. 3. 2025Certifikované
FPGA Design Engineer$139 443–$169 000
Úroveň III
Chatsworth, CA8. 11. 20246. 1. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Senior Systems Integration & Test Engineer$122 346–$126 226
Úroveň IV
Chatsworth, CA6. 5. 20241. 10. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).