Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › CapFinancial Partners LLC

CapFinancial Partners LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

CapFinancial Partners LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $141 938.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaRaleigh, NC
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$141 938
Stredná časť platov$115 624–$154 908
10.–90. percentil$91 550–$154 963

Sponzoruje CapFinancial Partners LLC víza H-1B?

CapFinancial Partners LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 10. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Lead Software Engineer1$128 999
Senior Tax Associate1$75 501
Software Engineering Team Lead1$155 000
Software Engineering, Senior Team Lead1$154 877

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$128 999
FY20251$154 877

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Engineering, Senior Team Lead$154 877–$165 000
Úroveň IV
Aubrey, TX29. 10. 20246. 11. 2024Certifikované
Software Engineering Team Lead$155 000–$165 000
Úroveň IV
Raleigh, NC7. 9. 202329. 1. 2024Certifikované
Lead Software Engineer$128 999–$138 999
Úroveň III
Raleigh, NC8. 6. 20238. 12. 2023Certifikované
Senior Tax Associate$75 501–$85 501
Úroveň II
Phoenix, AZ4. 4. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).