Domov › Zamestnávatelia › Capital One, National Association › Principal Data Scientist
Principal Data Scientist v Capital One, National Association: Mzdy H-1B
6 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Principal Data Scientist v Capital One, National Association. Medián ponúkanej základnej mzdy $149 006; stredná polovica $116 763–$169 494.
Žiadosti (LCA)6
Medián ponúkaného platu$149 006
Stredná časť platov$116 763–$169 494
10.–90. percentil$107 120–$170 581
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 1 | $102 274 |
| FY2025 | 4 | $168 616 |
| FY2026 | 1 | $131 155 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $131 155–$213 700 | McLean, VA | 13. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikované |
| $166 858–$206 900 Úroveň IV | McLean, VA | 10. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| $170 373–$221 900 Úroveň IV | New York, NY | 25. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| $170 789–$222 500 Úroveň IV | New York, NY | 14. 3. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikované |
| $111 966–$180 700 Úroveň II | New York, NY | 11. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| $102 274–$165 100 Úroveň II | McLean, VA | 29. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
Principal Data Scientist u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Capital One, National Association
- Senior Business Analyst$109 000
- Business Manager$143 395
- Senior Data Analyst$100 235
- Principal Associate, Data Science$115 600
- Principal Data Analyst$106 910
- Senior Associate, Data Science$108 306
- Senior Business Manager$151 300
- Data Analysis Manager$144 000
- Manager, Data Science$149 594
- Business Director$161 000
- Senior Data Analysis Manager$153 650
- Lead Data Science Analyst$105 500
- Senior Manager, Data Science$164 479
- Principal Data Science$135 874
- Principal Associate, Data Scientist$131 155
- Director, Data Analysis$177 100
- Product Owner$102 500
- Manager, Data Analysis$144 000
- Manager, Product Management$125 736
- Principal Product Owner$133 182
- Senior Data Science Analyst$88 000
- Senior Business Director$166 858
- Manager, Data Scientist$170 872
- Senior Associate, Data Scientist$114 400
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).