Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › CarParts.com, Inc.

CarParts.com, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

CarParts.com, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $148 000.

Žiadosti (LCA)22
Certifikované22
Adresa zamestnávateľaTorrance, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$148 000
Stredná časť platov$120 000–$161 616
10.–90. percentil$116 004–$196 840

Sponzoruje CarParts.com, Inc. víza H-1B?

CarParts.com, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v CarParts.com, Inc.: 5 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Lead Data Engineer3$197 600
Data Scientist3$120 000
Solution Architect, Supply Chain Technology2$161 616
Solution Architect, PIMS1$148 000
LAMP Solution Architect1$156 832
Solutions Architects, Search1$148 000
Manager, Data Analytics1$130 000
Sr. Network Security Engineer1$157 643
Business Intelligence Data Analyst1$110 000
Data Engineer1$140 000
Senior Data Analyst1$115 560
Senior Data Scientist1$158 340
Senior Director OMS1$200 001
Principal Network Security Engineer1$172 147
Business Analyst1$110 000
ML Engineer1$120 000
AI Engineer1$120 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20237$156 832
FY20245$130 000
FY20255$172 147
FY20265$120 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
ML Engineer$120 000
Úroveň II
Long Beach, CA8. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
AI Engineer$120 000
Úroveň II
Long Beach, CA8. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Data Scientist$120 000
Úroveň II
Long Beach, CA7. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Business Analyst$110 000
Úroveň II
Long Beach, CA7. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Data Scientist$120 000
Úroveň II
Long Beach, CA7. 4. 20261. 10. 2026Certifikované, následne stiahnuté
Lead Data Engineer$197 600
Úroveň IV
Torrance, CA4. 9. 202520. 2. 2026Certifikované
Principal Network Security Engineer$172 147
Úroveň IV
Torrance, CA22. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
Solution Architect, Supply Chain Technology$161 616
Úroveň IV
Chesterfield, MO16. 7. 202521. 12. 2025Certifikované
Senior Data Scientist$158 340
Úroveň IV
Torrance, CA14. 11. 20249. 5. 2025Certifikované
Senior Director OMS$200 001
Úroveň IV
Torrance, CA1. 10. 202429. 3. 2025Certifikované
Solution Architect, Supply Chain Technology$161 616
Úroveň IV
Chesterfield, MO6. 9. 202421. 12. 2024Certifikované
Senior Data Analyst$115 560
Úroveň II
Torrance, CA31. 7. 202428. 11. 2024Certifikované
Business Intelligence Data Analyst$110 000
Úroveň II
Torrance, CA16. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Engineer$140 000
Úroveň III
Torrance, CA16. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$130 000
Úroveň II
Torrance, CA25. 10. 20231. 3. 2024Certifikované
Manager, Data Analytics$130 000
Úroveň III
Torrance, CA18. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Sr. Network Security Engineer$157 643
Úroveň IV
Torrance, CA31. 7. 202311. 1. 2024Certifikované
Solutions Architects, Search$148 000
Úroveň IV
Torrance, CA22. 2. 20236. 3. 2023Certifikované
Lead Data Engineer$190 000
Úroveň IV
Torrance, CA26. 1. 202320. 2. 2023Certifikované
LAMP Solution Architect$156 832
Úroveň IV
Torrance, CA13. 12. 202212. 4. 2023Certifikované
Solution Architect, PIMS$148 000
Úroveň IV
Torrance, CA13. 12. 20223. 1. 2023Certifikované
Lead Data Engineer$230 000
Úroveň IV
Torrance, CA6. 10. 202224. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).