Domov › Zamestnávatelia › Celandyne Software Solutions LLC
Celandyne Software Solutions LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Celandyne Software Solutions LLC podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $121 098.
Sponzoruje Celandyne Software Solutions LLC víza H-1B?
Celandyne Software Solutions LLC podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Quality Assurance Engineer | 1 | $87 651 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 1 | $98 509 |
| Product and Platform Engineer | 1 | $135 283 |
| Data Scientist | 1 | $107 682 |
| Software Engineer | 1 | $146 307 |
| AI Strategy & Solutions Consultant | 1 | $134 514 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $87 651 |
| FY2024 | 3 | $107 682 |
| FY2025 | 1 | $146 307 |
| FY2026 | 1 | $134 514 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| AI Strategy & Solutions Consultant | $134 514–$134 784 Úroveň III | Phoenix, AZ | 4. 6. 2026 | 11. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$146 310 Úroveň I | San Jose, CA | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $107 682–$108 160 Úroveň I | San Jose, CA | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $98 509–$104 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 29. 2. 2024 | 7. 3. 2024 | Certifikované |
| Product and Platform Engineer | $135 283–$137 280 Úroveň I | Mountain View, CA | 22. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikované |
| Quality Assurance Engineer | $87 651–$92 976 Úroveň I | San Jose, CA | 22. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).