Domov › Zamestnávatelia › Centuri Group, Inc.
Centuri Group, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Centuri Group, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $115 000.
Sponzoruje Centuri Group, Inc. víza H-1B?
Centuri Group, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Engineer | 3 | $115 000 |
| SAP FICO Functional Analyst | 2 | $135 992 |
| Operations Support Analyst | 1 | $73 000 |
| Corporate and Securities Counsel | 1 | $197 725 |
| Applications Developer III | 1 | $111 673 |
| Corporate & Securities Counsel | 1 | $151 491 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $128 000 |
| FY2024 | 5 | $115 000 |
| FY2026 | 3 | $143 983 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Corporate & Securities Counsel | $151 491–$248 446 Úroveň I | Phoenix, AZ | 6. 5. 2026 | 21. 6. 2026 | Certifikované |
| Applications Developer III | $111 673 Úroveň II | Montgomery, TX | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| SAP FICO Functional Analyst | $143 983 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 1. 4. 2026 | 10. 7. 2026 | Certifikované |
| Corporate and Securities Counsel | $197 725–$248 446 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 5. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $115 000 Úroveň II | Dayton, OH | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $115 000 Úroveň II | Dayton, OH | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Operations Support Analyst | $73 000 Úroveň II | Phoenix, AZ | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $115 000 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 12. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikované |
| SAP FICO Functional Analyst | $128 000 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 30. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).