Domov › Zamestnávatelia › CGINFOSYS Inc
CGINFOSYS Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
CGINFOSYS Inc podal 36 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 36. Medián ponúkanej mzdy: $83 596.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje CGINFOSYS Inc víza H-1B?
CGINFOSYS Inc podal 36 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 10 | $86 476 |
| Software Engineer | 7 | $83 658 |
| Java Full Stack Developer | 6 | $79 706 |
| Software (devops) Engineer | 4 | $78 749 |
| ServiceNow Developer | 2 | $83 148 |
| ETL Dataflow Programmer | 2 | $83 866 |
| DevOps Software Engineer | 1 | $81 682 |
| DevOps Engineer | 1 | — |
| Technical Lead | 1 | $120 328 |
| Systems Engineer | 1 | $83 533 |
| Robotics Process Automation | 1 | — |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $86 102 |
| FY2024 | 7 | $87 942 |
| FY2025 | 12 | $79 706 |
| FY2026 | 7 | $82 243 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Irving, TX6
- Altamonte Springs, FL5
- Plano, TX2
- Frisco, TX2
- Austin, TX2
- Columbus, OH2
- Celina, TX2
- Houston, TX1
- Apopka, FL1
- Stevens Point, WI1
- Rahway, NJ1
- Hummelstown, PA1
- Collegeville, PA1
- Las Vegas, NV1
- Carrollton, TX1
- Arlington Heights, IL1
- Chicago, IL1
- Midlothian, VA1
- Madison, WI1
- Minnetonka, MN1
Povolania
- Software Developers18
- Computer Programmers13
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Robotics Process Automation | $90 376–$91 520 čiatočný úväzok · Úroveň II | De Pere, WI | 27. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $112 923–$114 400 čiatočný úväzok · Úroveň II | Celina, TX | 10. 4. 2026 | 17. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $91 374–$91 520 čiatočný úväzok · Úroveň II | Justin, TX | 2. 3. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $112 923–$114 400 čiatočný úväzok · Úroveň II | Celina, TX | 30. 12. 2025 | 6. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $82 243–$83 000 Úroveň II | Columbus, OH | 6. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $82 243–$83 000 Úroveň II | Columbus, OH | 6. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 418–$90 420 Úroveň II | Minnetonka, MN | 5. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikované |
| ServiceNow Developer | $75 774–$75 800 Úroveň II | Madison, WI | 22. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikované |
| ETL Dataflow Programmer | $83 866–$87 360 čiatočný úväzok · Úroveň II | Austin, TX | 24. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| ETL Dataflow Programmer | $83 866–$85 540 Úroveň II | Austin, TX | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $85 530–$86 000 Úroveň II | Plano, TX | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 12. 6. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $82 534–$83 000 Úroveň II | Midlothian, VA | 12. 6. 2025 | 19. 6. 2025 | Certifikované |
| Software (devops) Engineer | $78 749–$80 000 Úroveň II | Altamonte Springs, FL | 29. 4. 2025 | 6. 5. 2025 | Certifikované |
| Software (devops) Engineer | $78 749–$80 000 Úroveň II | Altamonte Springs, FL | 27. 3. 2025 | 3. 4. 2025 | Certifikované |
| Software (devops) Engineer | $94 931–$95 000 Úroveň II | Altamonte Springs, FL | 27. 3. 2025 | 3. 4. 2025 | Certifikované |
| Software (devops) Engineer | $78 749–$80 000 Úroveň II | Altamonte Springs, FL | 18. 3. 2025 | 25. 3. 2025 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $79 706–$80 000 Úroveň II | Arlington Heights, IL | 24. 1. 2025 | 31. 1. 2025 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $79 706–$80 000 Úroveň II | Chicago, IL | 15. 1. 2025 | 22. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $83 658–$85 280 čiatočný úväzok · Úroveň II | Frisco, TX | 6. 8. 2024 | 13. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $83 658–$96 000 Úroveň II | Frisco, TX | 30. 7. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikované |
| Systems Engineer | $83 533–$84 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 30. 7. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $83 658–$90 000 Úroveň II | Carrollton, TX | 30. 7. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikované |
| Technical Lead | $120 328–$120 330 Úroveň III | Irving, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $92 227–$100 070 Úroveň II | Altamonte Springs, FL | 22. 10. 2023 | 29. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $100 069–$100 500 Úroveň II | Collegeville, PA | 18. 10. 2023 | 7. 3. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $101 192–$147 680 čiatočný úväzok · Úroveň II | Irving, TX | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 192–$104 000 čiatočný úväzok · Úroveň II | Irving, TX | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192–$104 000 čiatočný úväzok · Úroveň II | Irving, TX | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192–$104 000 čiatočný úväzok · Úroveň II | Irving, TX | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $101 192–$104 000 čiatočný úväzok · Úroveň II | Plano, TX | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $115 918–$116 480 čiatočný úväzok · Úroveň II | Rahway, NJ | 19. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| ServiceNow Developer | $90 522–$90 600 Úroveň II | Hummelstown, PA | 18. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $75 421–$80 000 Úroveň II | Stevens Point, WI | 18. 4. 2023 | 25. 4. 2023 | Certifikované |
| DevOps Software Engineer | $81 682–$92 000 Úroveň II | Apopka, FL | 2. 2. 2023 | 9. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $90 522–$93 000 Úroveň II | Houston, TX | 26. 10. 2022 | 2. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).