Domov › Zamestnávatelia › Charter Communications, Inc. › Network Engineer II
Network Engineer II v Charter Communications, Inc.: Mzdy H-1B
24 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Network Engineer II v Charter Communications, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $89 398; stredná polovica $86 418–$91 458.
Žiadosti (LCA)24
Medián ponúkaného platu$89 398
Stredná časť platov$86 418–$91 458
10.–90. percentil$80 773–$98 913
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $85 935 |
| FY2024 | 4 | $87 183 |
| FY2025 | 10 | $91 458 |
| FY2026 | 2 | $100 602 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $100 602–$120 000 | Greenwood Village, CO | 27. 2. 2026 | 17. 7. 2026 | Certifikované |
| $100 602–$120 010 | Greenwood Village, CO | 20. 11. 2025 | 7. 3. 2026 | Certifikované |
| $88 394–$120 010 | Greenwood Village, CO | 15. 7. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikované |
| $91 458–$120 010 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 30. 5. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikované |
| $91 458–$120 010 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $91 458–$120 010 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 22. 4. 2025 | 20. 9. 2025 | Certifikované |
| $91 458–$120 010 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 6. 3. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikované |
| $88 394–$120 010 | Greenwood Village, CO | 13. 2. 2025 | 26. 2. 2025 | Certifikované |
| $91 458–$120 000 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 17. 1. 2025 | 15. 4. 2025 | Certifikované |
| $88 394–$120 000 | Greenwood Village, CO | 10. 10. 2024 | 7. 11. 2024 | Certifikované |
| $89 398–$120 000 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 25. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $94 973–$120 000 | Greenwood Village, CO | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $89 398–$120 000 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 21. 9. 2023 | 21. 3. 2024 | Certifikované |
| $76 232–$90 000 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 20. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $89 586–$120 000 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 28. 6. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikované |
| $107 702–$120 000 Úroveň II | Englewood, CO | 1. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $91 582–$109 100 Úroveň II | Charlotte, NC | 5. 8. 2022 | 4. 11. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $86 902–$116 700 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 18. 4. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $86 902–$116 700 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 11. 11. 2021 | 6. 12. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $80 420–$116 700 | Greenwood Village, CO | 3. 5. 2021 | 31. 7. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $84 968–$116 700 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 19. 4. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $80 420–$116 700 | Greenwood Village, CO | 5. 4. 2021 | 7. 8. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $84 968–$116 700 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 8. 3. 2021 | 22. 3. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $81 598–$116 700 Úroveň I | Greenwood Village, CO | 4. 2. 2020 | 31. 7. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Network Engineer II u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Charter Communications, Inc.
- Software Engineer IV$98 062
- Principal Engineer I$137 925
- BI ETL Developer II$103 896
- Software Engineer V$117 021
- Systems Engineer IV$122 206
- Software Engineer VI$133 973
- Network Engineer III$107 702
- Network Engineer IV$112 137
- Principal Engineer II$159 598
- Systems Engineer III$102 482
- Principal Software Engineer I$140 046
- BI Application Developer II$101 109
- Principal Architect I$134 482
- BI ETL Developer III$115 651
- Software Engineer III$90 979
- Senior Software Developer$103 896
- Principal Architect II$133 973
- Software Developer$85 114
- Systems Engineer II$95 462
- Lead Software Developer$122 970
- DevOps Engineer$102 773
- BI Architect II$117 582
- Sr. Test Engineer$112 481
- Lead Test Engineer$130 686
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).