Domov › Zamestnávatelia › Cigniti Technologies, Inc. › Software Development Engineer in Test (SDET)
Software Development Engineer in Test (SDET) v Cigniti Technologies, Inc.: Mzdy H-1B
6 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Development Engineer in Test (SDET) v Cigniti Technologies, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $102 565; stredná polovica $95 966–$105 560.
Žiadosti (LCA)6
Medián ponúkaného platu$102 565
Stredná časť platov$95 966–$105 560
10.–90. percentil$86 883–$114 764
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $86 883 |
| FY2025 | 4 | $104 562 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $106 558 Úroveň II | Chicago, IL | 24. 1. 2025 | 31. 1. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $122 970 Úroveň II | Boston, MA | 17. 1. 2025 | 4. 5. 2025 | Certifikované |
| $102 565 Úroveň II | Boston, MA | 14. 1. 2025 | 28. 5. 2025 | Certifikované |
| $102 565 Úroveň II | Boston, MA | 17. 12. 2024 | 28. 5. 2025 | Certifikované |
| $80 000 Úroveň II | Fort Lauderdale, FL | 6. 6. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $93 766 Úroveň II | Boston, MA | 27. 10. 2022 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
Software Development Engineer in Test (SDET) u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Cigniti Technologies, Inc.
- Test Lead$95 191
- Senior Automation Engineer$81 328
- Test Automation Engineer$82 368
- Automation Lead$102 565
- Software Development Engineer in Test$127 596
- Test Architect$86 000
- Test Automation Lead$97 000
- Functional Test Lead$90 854
- QA Analyst$85 962
- Test Engineer$88 000
- Senior Test Engineer$89 053
- Senior Functional Test Engineer$92 500
- Lead QE SDET$86 000
- Senior Automation Test Engineer$86 632
- QA Lead$87 000
- Lead SDET$91 500
- IT Software Quality Analyst$114 855
- Senior Software Engineer$105 997
- RPA Developer$82 056
- Test Manager$105 000
- Automation Test Lead$90 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).