Domov › Zamestnávatelia › Cisco Systems, Inc. › Customer Support Engineer
Customer Support Engineer v Cisco Systems, Inc.: Mzdy H-1B
5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Customer Support Engineer v Cisco Systems, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $107 474; stredná polovica $101 200–$108 347.
Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$107 474
Stredná časť platov$101 200–$108 347
10.–90. percentil$85 795–$110 539
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $107 474 |
| FY2025 | 2 | $93 762 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $112 000–$165 200 Úroveň III | Mars, PA | 19. 5. 2025 | 16. 11. 2025 | Certifikované |
| $75 525–$97 000 Úroveň II | Tulsa, OK | 21. 1. 2025 | 30. 5. 2025 | Certifikované |
| $108 347–$124 900 Úroveň II | San Jose, CA | 6. 2. 2023 | 10. 2. 2023 | Certifikované |
| $101 200–$161 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 15. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| $107 474–$161 600 Úroveň III | Research Triangle Park, NC | 15. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
Customer Support Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Cisco Systems, Inc.
- Software Engineer$134 200
- Software Engineering Technical Leader$181 272
- Engineering Product Manager$141 595
- Technical Consulting Engineer$106 487
- Software QA Engineer$134 200
- Leader, Software Engineering$178 500
- Product Designer$127 115
- Consulting Engineer$108 100
- Data Engineer$138 950
- Hardware Engineer$139 734
- ASIC Engineer$135 907
- Customer Delivery Architect$148 970
- Solutions Engineer$130 499
- Engineering Technical Leader$168 300
- Data Scientist$154 800
- Site Reliability Engineer$132 080
- Solutions Architect$141 200
- Technical Systems Engineer$132 038
- Customer Experience Customer Success Specialist$122 283
- Software Consulting Engineer$132 267
- Technical Marketing Engineer$130 354
- Strategy & Planning Manager$156 645
- Cloud Engineer$139 318
- Business Analysis Manager$124 650
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).