Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Cisco Systems, Inc. › Hardware Engineering Technical Leader

Hardware Engineering Technical Leader v Cisco Systems, Inc.: Mzdy H-1B

26 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Hardware Engineering Technical Leader v Cisco Systems, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $171 950; stredná polovica $154 454–$182 502.

Žiadosti (LCA)26
Medián ponúkaného platu$171 950
Stredná časť platov$154 454–$182 502
10.–90. percentil$141 200–$216 091

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$141 200
FY20245$160 300
FY20256$178 006
FY202612$176 928

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$216 091–$323 600
Úroveň IV
San Jose, CA22. 6. 202620. 11. 2026Certifikované
$216 091–$277 400
Úroveň IV
San Jose, CA17. 6. 202625. 6. 2026Certifikované
$216 091–$277 400
Úroveň IV
San Jose, CA3. 6. 202610. 6. 2026Certifikované
$177 757–$277 400
Úroveň IV
Holmdel, NJ21. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$176 100–$287 900
Úroveň IV
Maynard, MA27. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$216 091–$277 400
Úroveň IV
Milpitas, CA10. 4. 202615. 4. 2026Certifikované
$176 100–$287 900
Úroveň III
Boxborough, MA18. 3. 20261. 9. 2026Certifikované
$152 506–$248 200
Úroveň III
Carlsbad, CA5. 3. 202615. 3. 2026Certifikované
$186 472–$277 400
Úroveň III
San Jose, CA5. 2. 20261. 7. 2026Certifikované
$148 800–$248 200
Úroveň III
Boxborough, MA5. 2. 20261. 7. 2026Certifikované
$135 907–$228 600
Úroveň III
Austin, TX8. 1. 20266. 7. 2026Certifikované
$135 800–$228 600
Úroveň III
Morrisville, NC3. 11. 202529. 3. 2026Certifikované
$186 472–$277 400
Úroveň III
San Jose, CA24. 7. 20257. 1. 2026Certifikované
$184 000–$283 300
Úroveň III
Holmdel, NJ26. 3. 20251. 8. 2025Certifikované
$178 006–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA20. 2. 202515. 7. 2025Certifikované
$167 800–$250 200
Úroveň III
Boxborough, MA20. 2. 202515. 7. 2025Certifikované
$178 006–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA18. 12. 20242. 6. 2025Certifikované
$178 006
Úroveň III
San Jose, CA1. 11. 20241. 5. 2025Certifikované
$160 300–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA19. 4. 202425. 4. 2024Certifikované
$160 300–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA31. 1. 20241. 7. 2024Certifikované
$141 200–$218 400
Úroveň III
Boxborough, MA31. 1. 20241. 7. 2024Certifikované
$160 300–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA14. 12. 202325. 12. 2023Certifikované
$162 300–$250 200
Úroveň III
Fresno, CA9. 11. 202320. 11. 2023Certifikované
$141 200–$218 400
Úroveň III
Maynard, MA13. 9. 202328. 2. 2024Certifikované
$141 200–$218 400
Úroveň III
Santa Monica, CA2. 5. 20235. 5. 2023Certifikované
$160 300–$247 500
Úroveň III
San Jose, CA27. 12. 20222. 6. 2023Certifikované

Iné pozície v Cisco Systems, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).