Domov › Zamestnávatelia › Cleaver-Brooks Company, Inc.
Cleaver-Brooks Company, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Cleaver-Brooks Company, Inc. podal 15 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $122 453.
Sponzoruje Cleaver-Brooks Company, Inc. víza H-1B?
Cleaver-Brooks Company, Inc. podal 15 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 14. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Cleaver-Brooks Company, Inc.: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Web Applications Developer | 5 | $120 120 |
| Senior Data Scientist | 3 | $140 000 |
| Hydronics Product Specialist | 2 | $107 999 |
| Project Engineer, Heat Pump Line | 2 | $100 000 |
| Project Engineer | 1 | $110 802 |
| Salesforce Developer | 1 | $127 504 |
| Technical Sales Manager | 1 | $145 496 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $140 000 |
| FY2025 | 7 | $122 453 |
| FY2026 | 3 | $117 998 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers5
- Data Scientists3
- Mechanical Engineers3
- Sales Engineers2
- Web Developers1
- Sales Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Sales Manager | $145 496 Úroveň III | Houston, TX | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Hydronics Product Specialist | $117 998 Úroveň II | Milwaukee, WI | 10. 11. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikované |
| Web Applications Developer | $120 120 Úroveň III | Thomasville, GA | 12. 9. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikované |
| Web Applications Developer | $137 600 Úroveň III | Dallas, TX | 13. 5. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $127 504 Úroveň III | Peachtree City, GA | 8. 4. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikované |
| Web Applications Developer | $124 786 Úroveň III | Austin, TX | 28. 2. 2025 | 21. 6. 2025 | Certifikované |
| Web Applications Developer | $115 000 Úroveň III | Thomasville, GA | 12. 12. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Project Engineer, Heat Pump Line | $100 000 Úroveň III | Milwaukee, WI | 3. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikované |
| Project Engineer | $110 802 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 2. 10. 2024 | 20. 2. 2025 | Certifikované |
| Project Engineer, Heat Pump Line | — Úroveň III | Milwaukee, WI | 1. 10. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $156 603–$156 605 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 10. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $140 000–$140 001 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $140 000–$140 001 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 4. 4. 2023 | 5. 4. 2023 | Certifikované |
| Hydronics Product Specialist | $98 000 Úroveň II | Milwaukee, WI | 19. 1. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikované |
| Web Applications Developer | $110 000–$110 010 Úroveň III | Thomasville, GA | 3. 11. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).