Domov › Zamestnávatelia › Coda Project, Inc.
Coda Project, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Coda Project, Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $153 639.
Sponzoruje Coda Project, Inc. víza H-1B?
Coda Project, Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 13. 9. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Coda Project, Inc.: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 7 | $169 229 |
| Brand Designer | 1 | $116 792 |
| Data Scientist | 1 | $151 736 |
| Product Designer | 1 | $104 936 |
| Marketing Manager | 1 | $187 866 |
| Product Manager | 1 | $155 542 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $170 872 |
| FY2024 | 9 | $151 736 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)8 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)50 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers3
- Software Developers, Applications3
- Software Developers, Systems Software1
- Graphic Designers1
- Data Scientists1
- Commercial and Industrial Designers1
- Marketing Managers1
- Project Management Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Manager | $155 542–$220 000 E-3 · Úroveň IV | New York, NY | 13. 9. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $151 736–$186 846 Úroveň III | San Francisco, CA | 11. 3. 2024 | 10. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $184 662–$234 062 Úroveň II | San Francisco, CA | 7. 3. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $169 229–$190 000 Úroveň IV | Brooklyn, NY | 7. 3. 2024 | 31. 8. 2024 | Certifikované |
| Product Designer | $104 936–$240 000 E-3 · Úroveň IV | Brooklyn, NY | 2. 2. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Marketing Manager | $187 866–$236 600 Úroveň II | San Francisco, CA | 30. 1. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikované |
| Brand Designer | $116 792–$145 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 24. 8. 2023 | 12. 2. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $192 941–$233 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 23. 5. 2023 | 30. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $130 894–$165 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 18. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $98 779–$121 763 Úroveň I | San Francisco, CA | 22. 2. 2022 | 19. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $119 350–$140 920 Úroveň II | Bellevue, WA | 13. 7. 2021 | 21. 7. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $170 872–$235 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 3. 6. 2021 | 14. 6. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).