Domov › Zamestnávatelia › Cognosphere LLC
Cognosphere LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Cognosphere LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $230 000.
Sponzoruje Cognosphere LLC víza H-1B?
Cognosphere LLC podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 5. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Researcher | 3 | $480 000 |
| Senior Engine Developer | 3 | $249 520 |
| Senior User Researcher | 2 | $102 858 |
| Applied Scientist | 2 | $282 000 |
| Video Generation Researcher | 2 | $384 000 |
| Senior Pipeline Technical Director | 1 | $138 000 |
| Direct - US FoF Investment | 1 | $230 000 |
| Head of Global Live Ops - Genshin Impact | 1 | $248 000 |
| Community Growth Manager | 1 | $120 000 |
| Senior Partnership Manager, Global BD | 1 | $140 000 |
| Brand Marketing Manager | 1 | $120 000 |
| Branding Specialist | 1 | $63 398 |
| Project Management Specialist | 1 | $130 853 |
| Live Operation Specialist | 1 | $99 600 |
| Operation Data Analyst | 1 | $157 800 |
| Animation Researcher | 1 | $252 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $201 000 |
| FY2024 | 6 | $130 000 |
| FY2025 | 5 | $177 000 |
| FY2026 | 8 | $282 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Santa Monica, CA10
- Irvine, CA5
- Mountain View, CA2
- San Jose, CA1
- Jersey City, NJ1
- Hawthorne, CA1
- Pasadena, CA1
- Johns Creek, GA1
- Sunnyvale, CA1
Povolania
- Computer and Information Research Scientists8
- Market Research Analysts and Marketing Specialists5
- Software Developers3
- Marketing Managers2
- Special Effects Artists and Animators1
- Financial Managers1
- Project Management Specialists1
- Computer Programmers1
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Video Generation Researcher | $384 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Animation Researcher | $252 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Video Generation Researcher | $384 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Operation Data Analyst | $157 800 Úroveň III | Johns Creek, GA | 20. 4. 2026 | 25. 9. 2026 | Certifikované |
| Researcher | $480 000 Úroveň II | Irvine, CA | 20. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior User Researcher | $145 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Applied Scientist | $288 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 19. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikované |
| Applied Scientist | $276 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 19. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Engine Developer | $249 520–$319 520 Úroveň IV | Hawthorne, CA | 17. 9. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikované |
| Live Operation Specialist | $99 600 Úroveň II | Pasadena, CA | 21. 7. 2025 | 14. 1. 2026 | Certifikované |
| Project Management Specialist | $130 853–$140 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 14. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Researcher | $480 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 7. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Engine Developer | $177 000–$300 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 28. 10. 2024 | 2. 1. 2025 | Certifikované |
| Direct - US FoF Investment | $230 000–$239 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 18. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Head of Global Live Ops - Genshin Impact | $248 000–$331 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Community Growth Manager | $120 000–$180 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Brand Marketing Manager | $120 000–$150 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Partnership Manager, Global BD | $140 000–$180 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Branding Specialist | $63 398–$69 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Pipeline Technical Director | $138 000–$252 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 23. 5. 2023 | 19. 6. 2023 | Certifikované |
| Senior User Researcher | $60 715–$61 715 Úroveň II | Santa Monica, CA | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Engine Developer | $264 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 28. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| Researcher | $480 000 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 9. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).