Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Comcast Cable Communications, LLC › Engineer 3, Product Development Engineering

Engineer 3, Product Development Engineering v Comcast Cable Communications, LLC: Mzdy H-1B

16 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Engineer 3, Product Development Engineering v Comcast Cable Communications, LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $86 819; stredná polovica $76 716–$88 176.

Žiadosti (LCA)16
Medián ponúkaného platu$86 819
Stredná časť platov$76 716–$88 176
10.–90. percentil$71 843–$96 429

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20236$82 108
FY20242$87 942
FY20257$84 781
FY20261$88 088

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$88 088–$128 952
Úroveň I
Philadelphia, PA16. 12. 202512. 6. 2026Certifikované
$64 210–$140 688
Úroveň I
Philadelphia, PA5. 6. 20252. 12. 2025Certifikované
$97 157–$140 809
Úroveň I
Reston, VA5. 3. 20254. 9. 2025Certifikované
$84 781–$127 152
Úroveň I
Philadelphia, PA10. 2. 20253. 8. 2025Certifikované
$79 893–$136 505
Úroveň I
Philadelphia, PA10. 1. 202520. 6. 2025Certifikované
$74 672–$124 167
Úroveň I
Englewood, CO19. 12. 20243. 6. 2025Certifikované
$97 157–$131 528
Úroveň I
Reston, VA1. 10. 202414. 3. 2025Certifikované
$88 442–$121 650
Úroveň I
Mount Laurel, NJ11. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$87 443–$136 030
Úroveň I
Englewood, CO12. 3. 202410. 9. 2024Certifikované
$95 701–$123 000
Úroveň II
Philadelphia, PA9. 5. 202312. 6. 2023Certifikované
$86 819–$137 926
Úroveň I
Reston, VA1. 5. 202319. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$69 971–$135 634
Úroveň I
Philadelphia, PA28. 4. 202326. 10. 2023Certifikované
$86 819–$137 308
Úroveň I
Reston, VA27. 4. 202319. 10. 2023Certifikované
$87 402–$138 000
Úroveň II
Philadelphia, PA26. 4. 202329. 5. 2023Certifikované
$77 397–$131 787
Úroveň I
Philadelphia, PA6. 12. 202231. 5. 2023Certifikované
$73 715–$133 191
Úroveň I
Philadelphia, PA26. 2. 202126. 8. 2021Certifikované, následne stiahnuté

Iné pozície v Comcast Cable Communications, LLC

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).