Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Core Tech Construction Corporation › Accountant

Accountant v Core Tech Construction Corporation: Mzdy H-1B

52 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Accountant v Core Tech Construction Corporation. Medián ponúkanej základnej mzdy $39 600; stredná polovica $39 600–$45 150.

Žiadosti (LCA)52
Medián ponúkaného platu$39 600
Stredná časť platov$39 600–$45 150
10.–90. percentil$39 600–$47 760

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202313$39 600
FY202412$39 600
FY202520$39 600
FY20267$54 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU9. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$55 200
Úroveň III
Tamuning, GU2. 6. 20261. 12. 2026Certifikované
$45 000
Úroveň II
Tamuning, GU2. 6. 20261. 12. 2026Certifikované
$49 536
Úroveň II
Tamuning, GU5. 5. 20261. 11. 2026Certifikované
$54 000
Úroveň III
Tamuning, GU5. 5. 20261. 11. 2026Certifikované
$63 600
Úroveň IV
Tamuning, GU5. 5. 20261. 11. 2026Certifikované
$70 000
Úroveň IV
Tamuning, GU5. 5. 20261. 11. 2026Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU17. 9. 20251. 11. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU7. 8. 202515. 9. 2025Certifikované
$48 000
Úroveň II
Tamuning, GU12. 6. 202515. 10. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU26. 5. 202515. 6. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU26. 5. 202515. 6. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU26. 5. 202515. 6. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU20. 3. 20251. 5. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU27. 1. 202515. 2. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU15. 1. 202515. 2. 2025Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU15. 11. 202415. 1. 2025Certifikované
$42 000
Úroveň II
Tamuning, GU15. 11. 202415. 1. 2025Certifikované
$42 000
Úroveň II
Tamuning, GU15. 11. 202415. 1. 2025Certifikované
$42 000
Úroveň II
Tamuning, GU15. 11. 202415. 1. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU29. 10. 20241. 1. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU29. 10. 20241. 1. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU29. 10. 20241. 1. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU29. 10. 20241. 1. 2025Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU27. 9. 20241. 11. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU27. 9. 20241. 11. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU27. 9. 20241. 11. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU28. 5. 20241. 7. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU12. 4. 202415. 5. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU12. 4. 202415. 5. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU14. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU7. 3. 202415. 4. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU5. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU26. 2. 202415. 4. 2024Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU26. 2. 202415. 4. 2024Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU26. 2. 202415. 4. 2024Certifikované
$40 800
Úroveň II
Tamuning, GU8. 10. 20231. 12. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU8. 10. 20231. 12. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU8. 10. 20231. 12. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU20. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$40 800
Úroveň II
Tamuning, GU20. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU20. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU20. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU20. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU29. 8. 20231. 11. 2023Certifikované
$45 600
Úroveň II
Tamuning, GU1. 8. 202315. 9. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU1. 8. 202315. 9. 2023Certifikované
$42 000
Úroveň II
Tamuning, GU24. 7. 20231. 9. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU21. 7. 202315. 8. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU5. 6. 20231. 7. 2023Certifikované
$39 600
Úroveň I
Tamuning, GU5. 6. 202315. 7. 2023Certifikované
$36 000
Úroveň I
Tamuning, GU3. 11. 20221. 1. 2023Certifikované

Accountant u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Core Tech Construction Corporation

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).