Domov › Zamestnávatelia › Corewell Health › Sr. Data Engineer
Sr. Data Engineer v Corewell Health: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Data Engineer v Corewell Health. Medián ponúkanej základnej mzdy $110 282; stredná polovica $110 282–$127 962.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$110 282
Stredná časť platov$110 282–$127 962
10.–90. percentil$102 282–$127 962
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 3 | $110 282 |
| FY2026 | 6 | $119 122 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $127 962–$133 106 Úroveň IV | Garner, NC | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $127 962–$133 423 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 1. 6. 2026 | 6. 8. 2026 | Certifikované |
| $127 962–$133 423 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 1. 6. 2026 | 6. 8. 2026 | Stiahnuté |
| $127 962–$134 889 Úroveň IV | Knightdale, NC | 14. 5. 2026 | 15. 10. 2026 | Certifikované |
| $110 282–$133 106 Úroveň III | Garner, NC | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $103 355–$132 725 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 1. 4. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikované |
| $110 282–$121 025 Úroveň III | New Britain, CT | 12. 2. 2026 | 20. 7. 2026 | Certifikované |
| $110 282–$126 987 Úroveň III | Leander, TX | 11. 9. 2025 | 19. 9. 2025 | Certifikované |
| $126 214–$131 237 Úroveň IV | Grand Rapids, MI | 18. 6. 2025 | 30. 11. 2025 | Certifikované |
| $97 989–$122 930 Úroveň III | Grand Rapids, MI | 24. 2. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikované |
| $97 989–$122 930 Úroveň III | Grand Rapids, MI | 20. 2. 2025 | 1. 8. 2025 | Stiahnuté |
Sr. Data Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Corewell Health
- Data Engineer$92 238
- Lead Application Development Analyst$103 563
- Application Development Analyst$81 557
- Sr. Application Development Analyst$93 850
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).