Domov › Zamestnávatelia › Covidien LP › Senior Reliability Engineer
Senior Reliability Engineer v Covidien LP: Mzdy H-1B
6 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Reliability Engineer v Covidien LP. Medián ponúkanej základnej mzdy $105 290; stredná polovica $102 513–$105 617.
Žiadosti (LCA)6
Medián ponúkaného platu$105 290
Stredná časť platov$102 513–$105 617
10.–90. percentil$100 516–$109 522
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $100 516 |
| FY2024 | 1 | $113 318 |
| FY2025 | 3 | $105 290 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $105 290–$115 846 Úroveň III | North Haven, CT | 29. 5. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| $105 726–$114 627 Úroveň III | Plymouth, MN | 14. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $105 290–$106 641 Úroveň III | North Haven, CT | 9. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $113 318–$115 000 Úroveň III | Lafayette, CO | 13. 8. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikované |
| $101 587–$113 475 Úroveň III | North Haven, CT | 21. 9. 2023 | 22. 3. 2024 | Certifikované |
| $99 445–$110 000 Úroveň III | North Haven, CT | 18. 10. 2022 | 14. 11. 2022 | Certifikované |
Senior Reliability Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Covidien LP
- Senior Regulatory Affairs Specialist$87 027
- Sr. Quality Engineer$104 908
- Senior Quality Engineer$105 865
- Senior Software Engineer$129 189
- Quality Engineer II$85 867
- Principal Systems Engineer$133 203
- Regulatory Affairs Specialist$68 328
- Software Engineer II$105 000
- Principal Software Engineer$152 797
- Manufacturing Engineer II$86 434
- Senior Manufacturing Engineer$108 212
- Sr. Supplier Quality Engineer$112 270
- Sr. R&D Engineer$102 454
- Sr. Manufacturing Engineer$101 587
- Senior Supplier Quality Engineer$103 064
- Principal R&D Engineer$125 590
- Senior R&D Engineer$108 680
- Engineering Manager$136 115
- Engineering Program Manager$123 469
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).