Domov › Zamestnávatelia › Crane Payment Innovations Inc.
Crane Payment Innovations Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Crane Payment Innovations Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $126 994.
Sponzoruje Crane Payment Innovations Inc. víza H-1B?
Crane Payment Innovations Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 3. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| DevOps Engineer | 2 | $126 994 |
| Hardware Engineer | 1 | $85 000 |
| Global Controller | 1 | $227 684 |
| Senior Compliance Engineer | 1 | $139 725 |
| Integrated Marketing Manager | 1 | $132 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $119 262 |
| Principal Software Engineer | 1 | $135 626 |
| Senior Test Engineer | 1 | $111 137 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $156 342 |
| FY2025 | 2 | $135 862 |
| FY2026 | 5 | $126 994 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)67 %
- Úroveň III (skúsený)11 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)11 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers5
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Financial Managers1
- Electrical Engineers1
- Marketing Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Engineer | $126 994 Úroveň II | Malvern, PA | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Test Engineer | $111 137 Úroveň II | Malvern, PA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Principal Software Engineer | $135 626 Úroveň III | Malvern, PA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $119 262 Úroveň II | Malvern, PA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $126 994 Úroveň II | Malvern, PA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Integrated Marketing Manager | $132 000 Úroveň II | Malvern, PA | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Compliance Engineer | $139 725 Úroveň II | Malvern, PA | 27. 11. 2024 | 9. 4. 2025 | Certifikované |
| Hardware Engineer | $85 000 Úroveň I | Malvern, PA | 18. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Global Controller | $227 684 Úroveň IV | Malvern, PA | 21. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).