Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Credit Acceptance Corporation › Software Engineer II, Engineering

Software Engineer II, Engineering v Credit Acceptance Corporation: Mzdy H-1B

18 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer II, Engineering v Credit Acceptance Corporation. Medián ponúkanej základnej mzdy $137 380; stredná polovica $113 870–$148 180.

Žiadosti (LCA)18
Medián ponúkaného platu$137 380
Stredná časť platov$113 870–$148 180
10.–90. percentil$105 422–$150 439

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231$112 814
FY20245$142 500
FY202510$126 130
FY20262$145 993

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$141 986
Úroveň I
Alpharetta, GA10. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$149 240
Úroveň II
Southfield, MI10. 9. 20251. 10. 2025Certifikované
$105 000
Úroveň II
Southfield, MI25. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$137 259
Úroveň II
Southfield, MI24. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$105 603
Úroveň II
Southfield, MI15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$151 463
Úroveň II
Southfield, MI15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$115 000
Úroveň II
Southfield, MI8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$150 000
Úroveň II
Southfield, MI5. 3. 202517. 3. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$150 000
Úroveň II
Southfield, MI11. 12. 202413. 1. 2025Certifikované
$113 637
Úroveň II
Southfield, MI22. 10. 202429. 10. 2024Certifikované
$142 500
Úroveň II
Southfield, MI19. 9. 202414. 10. 2024Certifikované
$137 500
Úroveň II
Southfield, MI19. 9. 202414. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$145 000
Úroveň II
Southfield, MI6. 6. 20241. 7. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$160 000
Úroveň II
Southfield, MI30. 5. 20241. 7. 2024Certifikované
$102 500
Úroveň II
Southfield, MI24. 5. 20241. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$135 000
Úroveň III
Southfield, MI16. 4. 202420. 5. 2024Certifikované
$114 567
Úroveň III
Southfield, MI30. 10. 202317. 2. 2024Certifikované
$112 814
Úroveň III
Southfield, MI15. 6. 20232. 11. 2023Certifikované

Iné pozície v Credit Acceptance Corporation

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).