Domov › Zamestnávatelia › Creditly Corporation
Creditly Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring
Creditly Corporation podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $140 000.
Sponzoruje Creditly Corporation víza H-1B?
Creditly Corporation podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 26. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Scientist | 4 | $111 541 |
| Data Analyst | 3 | $105 000 |
| Staff Data Scientist | 2 | $230 000 |
| Software Engineer | 2 | $122 500 |
| Lead QA Engineer | 1 | $165 000 |
| Senior Mobile Engineer | 1 | $190 000 |
| Sr Mobile QA Engineer | 1 | $195 000 |
| Marketing Analytics Manager | 1 | $200 000 |
| UX Researcher | 1 | $160 000 |
| Product Manager | 1 | $190 000 |
| Data Engineer | 1 | $117 500 |
| Senior Software Engineer | 1 | $210 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $190 000 |
| FY2025 | 3 | $105 000 |
| FY2026 | 13 | $118 082 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)16 %
- Úroveň III (skúsený)58 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)16 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Data Scientists10
- Software Developers4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Database Administrators1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $140 000 Úroveň III | Plymouth Meeting, PA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $210 000 Úroveň III | New York, NY | 11. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $118 082 Úroveň III | Plymouth Meeting, PA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $105 000 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $105 000 Úroveň I | Plymouth Meeting, PA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst | $105 000 Úroveň I | New York, NY | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $117 500 Úroveň III | Plymouth Meeting, PA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $118 082 Úroveň III | Plymouth Meeting, PA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $105 000 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Product Manager | $190 000 Úroveň IV | New York, NY | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Staff Data Scientist | $230 000 Úroveň IV | New York, NY | 9. 1. 2026 | 19. 1. 2026 | Certifikované |
| Staff Data Scientist | $230 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| UX Researcher | $160 000 Úroveň III | New York, NY | 20. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikované |
| Marketing Analytics Manager | $200 000 Úroveň III | New York, NY | 22. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $100 000 Úroveň II | Plymouth Meeting, PA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $105 000 Úroveň II | Plymouth Meeting, PA | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr Mobile QA Engineer | $195 000 Úroveň III | Dublin, CA | 3. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikované |
| Lead QA Engineer | $165 000 Úroveň III | Kyle, TX | 21. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikované |
| Senior Mobile Engineer | $190 000 Úroveň II | Conshohocken, PA | 9. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).