Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Cummins Inc. › Electronic Systems Product Engineer

Electronic Systems Product Engineer v Cummins Inc.: Mzdy H-1B

47 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Electronic Systems Product Engineer v Cummins Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $83 658; stredná polovica $76 107–$92 230.

Žiadosti (LCA)47
Medián ponúkaného platu$83 658
Stredná časť platov$76 107–$92 230
10.–90. percentil$76 000–$97 914

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20239$79 976
FY202414$76 000
FY202513$88 156
FY202611$95 992

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$88 608–$115 200
Úroveň II
Columbus, IN11. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$97 510–$115 200
Úroveň II
Atlanta, GA8. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$95 992–$115 200
Úroveň II
Columbus, IN6. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$96 470–$115 200
Úroveň II
Fridley, MN5. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$88 608–$98 400
Úroveň II
Columbus, IN4. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$106 579–$115 200
Úroveň II
Shoreview, MN29. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$97 926–$115 200
Úroveň II
Columbus, IN18. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$82 992–$115 200
Úroveň II
Galesburg, MI14. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$102 253–$115 200
Úroveň III
Galesburg, MI6. 3. 202617. 8. 2026Certifikované
$95 847–$115 200Shoreview, MN4. 12. 20253. 6. 2026Certifikované
$95 847–$115 200Columbus, IN1. 12. 202527. 5. 2026Certifikované
$92 230–$115 200Seymour, IN9. 9. 20256. 3. 2026Certifikované
$99 695–$115 200Ankeny, IA14. 8. 20252. 9. 2025Certifikované
$97 906–$115 200
Úroveň III
De Pere, WI28. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$92 230–$114 000Columbus, IN24. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$92 230–$114 000Columbus, IN12. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$81 493–$97 200Columbus, IN9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$81 493–$98 400Columbus, IN9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$88 156–$115 200Fridley, MN9. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$81 493–$97 200Columbus, IN5. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$88 156–$115 200Fridley, MN5. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$82 930–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN22. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$103 834–$114 000
Úroveň III
New Hudson, MI8. 1. 202512. 6. 2025Certifikované
$75 587–$97 200
Úroveň I
Columbus, IN22. 10. 20241. 11. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN23. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$83 658–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN22. 5. 202417. 11. 2024Certifikované
$83 658–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN1. 2. 202426. 7. 2024Certifikované
$83 658–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN12. 12. 20237. 6. 2024Certifikované
$88 442–$114 000
Úroveň II
Shoreview, MN4. 12. 202330. 5. 2024Certifikované
$80 912–$114 000
Úroveň II
Seymour, IN7. 11. 20233. 5. 2024Certifikované
$76 000–$114 000
Úroveň II
Columbus, IN16. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$79 976–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN22. 6. 202315. 12. 2023Certifikované
$76 107–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN30. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$85 530–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN12. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$86 112–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN4. 4. 202328. 9. 2023Certifikované
$79 976–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN22. 2. 20233. 8. 2023Certifikované
$79 976–$108 000
Úroveň II
Seymour, IN17. 2. 202317. 8. 2023Certifikované
$75 566–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN25. 1. 202327. 7. 2023Certifikované
$76 107–$108 000
Úroveň II
Columbus, IN26. 10. 202228. 11. 2022Certifikované
$77 022–$85 446
Úroveň II
Columbus, IN10. 5. 20211. 10. 2021Certifikované, následne stiahnuté

Electronic Systems Product Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Cummins Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).