Domov › Zamestnávatelia › The Curators of the University of Missouri › Scientist
Scientist v The Curators of the University of Missouri: Mzdy H-1B
28 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Scientist v The Curators of the University of Missouri. Medián ponúkanej základnej mzdy $56 368; stredná polovica $51 293–$58 890.
Žiadosti (LCA)28
Medián ponúkaného platu$56 368
Stredná časť platov$51 293–$58 890
10.–90. percentil$48 169–$64 002
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $48 558 |
| FY2024 | 10 | $53 466 |
| FY2025 | 11 | $56 368 |
| FY2026 | 4 | $61 640 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $59 280 Úroveň II | Columbia, MO | 11. 6. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikované |
| $58 500 Úroveň I | Columbia, MO | 6. 2. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikované |
| $64 000 Úroveň I | Columbia, MO | 20. 1. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikované |
| $64 005 Úroveň I | Columbia, MO | 4. 11. 2025 | 17. 1. 2026 | Certifikované |
| $70 000 Úroveň I | Columbia, MO | 26. 6. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikované |
| $56 368–$75 000 Úroveň I | Columbia, MO | 11. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $56 451–$68 225 Úroveň I | Columbia, MO | 27. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikované |
| $53 040–$54 812 Úroveň I | Columbia, MO | 6. 1. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikované |
| $48 859–$56 999 Úroveň I | Columbia, MO | 11. 12. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikované |
| $62 962–$65 000 Úroveň II | Columbia, MO | 19. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované |
| $56 368–$60 000 Úroveň I | Columbia, MO | 11. 11. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikované |
| $53 040–$65 000 Úroveň I | Columbia, MO | 30. 9. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| $53 040–$57 687 Úroveň I | Columbia, MO | 28. 8. 2024 | 21. 12. 2024 | Certifikované |
| $56 368–$64 000 Úroveň I | Columbia, MO | 8. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $56 514–$65 000 Úroveň II | Columbia, MO | 12. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $51 293–$60 500 Úroveň I | Columbia, MO | 26. 3. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| $47 133–$56 864 Úroveň I | Columbia, MO | 31. 1. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $51 293–$60 500 Úroveň I | Columbia, MO | 9. 1. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikované |
| $74 901–$75 000 Úroveň II | Columbia, MO | 5. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| $56 514–$65 000 Úroveň II | Columbia, MO | 22. 12. 2023 | 26. 2. 2024 | Certifikované |
| $45 968–$51 401 Úroveň I | Columbia, MO | 21. 12. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| $53 893–$65 000 Úroveň I | Columbia, MO | 2. 11. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikované |
| $51 293–$54 369 Úroveň I | Columbia, MO | 28. 9. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| $63 315–$80 000 Úroveň II | Columbia, MO | 29. 8. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $51 293–$51 294 Úroveň I | Columbia, MO | 29. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $51 293–$65 000 Úroveň I | Columbia, MO | 8. 8. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $45 822–$65 000 Úroveň I | Columbia, MO | 20. 3. 2023 | 15. 9. 2023 | Stiahnuté |
| $45 822–$55 000 Úroveň I | Columbia, MO | 27. 10. 2022 | 17. 1. 2023 | Certifikované |
Scientist u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v The Curators of the University of Missouri
- Postdoctoral Fellow$52 998
- Assistant Professor$64 490
- Research Scientist$52 042
- Assistant Research Professor$60 778
- Assistant Teaching Professor$60 370
- Resident Physician$65 584
- Assistant Professor of Clinical Medicine$220 000
- Fellow Physician$74 301
- Assistant Professor of Medicine$200 000
- Senior Research Associate$60 237
- Research Specialist II$34 154
- Senior Research Specialist$45 968
- Research Scientist/Academic$48 381
- Senior Scientist$62 962
- Research Specialist I$39 738
- Assistant Professor of Psychiatry$240 000
- Assistant Professor of Management$65 670
- Assistant Professor of Pediatrics$200 000
- Assistant Professor of Medicine/Hospitalist$200 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).