Domov › Zamestnávatelia › CVR Management, LLC
CVR Management, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
CVR Management, LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 13. Medián ponúkanej mzdy: $96 550.
Sponzoruje CVR Management, LLC víza H-1B?
CVR Management, LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Programmer Analyst | 3 | $134 460 |
| Vascular Surgeon | 2 | $280 000 |
| Software Developer | 2 | $90 050 |
| Financial Analyst | 1 | $65 000 |
| Junior Software Developer | 1 | $78 354 |
| SQL Developer | 1 | $78 354 |
| Director of IT Development | 1 | $212 180 |
| Senior Software Developer | 1 | $122 699 |
| Senior Financial Analyst | 1 | $90 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $103 000 |
| FY2024 | 4 | $84 177 |
| FY2025 | 2 | $167 440 |
| FY2026 | 3 | $134 460 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Computer Systems Analysts3
- Software Developers3
- Surgeons, All Other2
- Financial and Investment Analysts2
- Computer Programmers2
- Computer and Information Systems Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Financial Analyst | $90 000 Úroveň I | Greenbelt, MD | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $134 460 Úroveň III | Greenbelt, MD | 22. 4. 2026 | 25. 8. 2026 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $134 460 Úroveň III | Greenbelt, MD | 8. 4. 2026 | 25. 8. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $122 699 Úroveň II | Greenbelt, MD | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Director of IT Development | $212 180 Úroveň III | Greenbelt, MD | 25. 9. 2024 | 2. 3. 2025 | Certifikované |
| Junior Software Developer | $78 354 Úroveň I | Greenbelt, MD | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| SQL Developer | $78 354 Úroveň I | Greenbelt, MD | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $90 100 Úroveň I | Greenbelt, MD | 12. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | Greenbelt, MD | 8. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Financial Analyst | $65 000 | Greenbelt, MD | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Vascular Surgeon | $280 000 | Gilbert, AZ | 24. 4. 2023 | 29. 6. 2023 | Certifikované |
| Programmer Analyst | $103 000 Úroveň II | Greenbelt, MD | 2. 3. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikované |
| Vascular Surgeon | $312 000 čiatočný úväzok | Gilbert, AZ | 22. 2. 2023 | 15. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).