Domov › Zamestnávatelia › CyberArk Software USA, LP
CyberArk Software USA, LP: Mzdy H-1B a sponzoring
CyberArk Software USA, LP podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 26. Medián ponúkanej mzdy: $166 000.
Sponzoruje CyberArk Software USA, LP víza H-1B?
CyberArk Software USA, LP podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v CyberArk Software USA, LP: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 4 | $172 686 |
| Staff Software Development Engineer in Test | 2 | $155 500 |
| Senior Software Development Engineer in Test | 2 | $112 000 |
| Staff Software Engineer | 2 | $210 578 |
| Software Engineer | 2 | $150 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $184 700 |
| Manager, R&D | 1 | $240 000 |
| Senior Staff Software Engineer | 1 | $199 600 |
| R&D Group Manager, Idaptive | 1 | $260 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $262 500 |
| Staff Site Reliability Engineer | 1 | $158 000 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $224 000 |
| Senior Site Reliability Engineer | 1 | $141 000 |
| Senior Production Engineer | 1 | $141 000 |
| Staff Engineer, Software | 1 | — |
| Senior Security Architect | 1 | $209 000 |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | 1 | $190 279 |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | 1 | $165 422 |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | 1 | $157 632 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $124 500 |
| FY2024 | 2 | $212 350 |
| FY2025 | 13 | $166 000 |
| FY2026 | 9 | $176 582 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)10 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)24 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)33 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Santa Clara, CA16
- Salt Lake City, UT3
- South Jordan, UT2
- Livermore, CA1
- Celina, TX1
- Morgan Hill, CA1
- Allen, TX1
- Hutto, TX1
Povolania
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $157 632–$204 500 | Santa Clara, CA | 8. 6. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | $157 632–$221 880 | Santa Clara, CA | 15. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | $165 422–$215 500 Úroveň III | Santa Clara, CA | 13. 5. 2026 | 13. 5. 2026 | Certifikované |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | $190 279–$245 000 | Santa Clara, CA | 6. 5. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior Security Architect | $209 000 Úroveň IV | Salt Lake City, UT | 23. 4. 2026 | 23. 4. 2026 | Certifikované |
| Staff Engineer, Software | $149 429–$169 500 čiatočný úväzok | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $187 741–$221 880 Úroveň II | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 22. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Production Engineer | $141 000–$196 000 E-3 · Úroveň II | Santa Clara, CA | 23. 12. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $188 000–$200 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 24. 9. 2025 | 14. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $150 000–$160 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 27. 8. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Development Engineer in Test | $166 000–$200 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 22. 8. 2025 | 27. 12. 2025 | Certifikované |
| Staff Site Reliability Engineer | $158 000–$210 000 Úroveň IV | Allen, TX | 15. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Staff Platform Engineer | $224 000–$229 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 29. 7. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Senior Site Reliability Engineer | $141 000–$176 000 Úroveň IV | Hutto, TX | 22. 7. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Development Engineer in Test | $120 000–$130 000 Úroveň III | South Jordan, UT | 16. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $150 000–$176 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 10. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Principal Software Engineer | $262 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 9. 4. 2025 | 9. 4. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $181 155 Úroveň III | Salt Lake City, UT | 1. 4. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $240 000 Úroveň IV | Morgan Hill, CA | 11. 3. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Staff Software Engineer | $199 600 Úroveň IV | Celina, TX | 11. 3. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $134 071 Úroveň III | Salt Lake City, UT | 28. 2. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikované |
| R&D Group Manager, Idaptive | $260 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 23. 12. 2024 | 20. 6. 2025 | Certifikované |
| Manager, R&D | $240 000 | Santa Clara, CA | 7. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $184 700 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 3. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Development Engineer in Test | $104 000 Úroveň II | South Jordan, UT | 30. 1. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
| Staff Software Development Engineer in Test | $145 000 Úroveň II | Livermore, CA | 30. 1. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).