Domov › Zamestnávatelia › DataDirect Networks, Inc.
DataDirect Networks, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
DataDirect Networks, Inc. podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $183 464.
Sponzoruje DataDirect Networks, Inc. víza H-1B?
DataDirect Networks, Inc. podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Staff Software Engineer | 2 | $175 000 |
| Executive Program Manager | 2 | $200 000 |
| Senior Financial Analyst | 2 | $160 000 |
| Senior Manager, Engineering | 2 | $191 907 |
| Staff Engineer | 2 | $214 757 |
| Software QA Engineer | 1 | $112 000 |
| Fellow, Software Development (sys) | 1 | $250 000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $100 000 |
| Principal Software Enigneer | 1 | $235 000 |
| Sr. Software QA Engineer | 1 | $123 261 |
| VP, Public Cloud Alliances. | 1 | $315 000 |
| Sr. Machine Learning Engineer | 1 | $200 000 |
| Program Manager | 1 | $60 008 |
| Principal Developer, SD (Systems) | 1 | $143 302 |
| Principal Software Engineer | 1 | $205 726 |
| Senior Staff Software Engineer | 1 | $264 514 |
| Senior Manager, GTM Development & Delivery | 1 | $200 000 |
| Senior Analytics Engineer | 1 | $169 541 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $181 000 |
| FY2024 | 3 | $123 261 |
| FY2025 | 6 | $182 500 |
| FY2026 | 12 | $185 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Colorado Springs, CO3
- San Jose, CA3
- New York, NY3
- Fremont, CA2
- Sunnyvale, CA2
- Redmond, WA1
- Broadlands, VA1
- Richardson, TX1
- Longmont, CO1
- Brooklyn, NY1
- San Francisco, CA1
- Durham, NC1
- Elgin, IL1
- Mountain House, CA1
- Santa Rosa Beach, FL1
Povolania
- Software Developers10
- Computer and Information Systems Managers4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Project Management Specialists3
- Financial and Investment Analysts2
- Data Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Engineer | $165 000–$245 000 Úroveň IV | Santa Rosa Beach, FL | 23. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikované |
| Senior Analytics Engineer | $169 541–$195 700 Úroveň IV | New York, NY | 3. 6. 2026 | 5. 6. 2026 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $185 000–$275 000 Úroveň IV | Mountain House, CA | 21. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, Engineering | $181 929–$285 715 | Fremont, CA | 2. 4. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikované |
| Staff Engineer | $264 514–$270 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 20. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, GTM Development & Delivery | $200 000 | Elgin, IL | 6. 3. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, Engineering | $201 885–$285 715 Úroveň IV | Durham, NC | 11. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| Executive Program Manager | $200 000 E-3 · Úroveň IV | New York, NY | 14. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Financial Analyst | $160 000 Úroveň I | New York, NY | 19. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikované |
| Senior Staff Software Engineer | $264 514–$266 131 Úroveň IV | San Jose, CA | 18. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Financial Analyst | $160 000 Úroveň I | San Francisco, CA | 19. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikované |
| Executive Program Manager | $400 005 E-3 · čiatočný úväzok · Úroveň IV | Brooklyn, NY | 6. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| Principal Software Engineer | $205 726–$245 000 | Sunnyvale, CA | 21. 7. 2025 | 16. 9. 2025 | Certifikované |
| Sr. Machine Learning Engineer | $200 000 Úroveň IV | Broadlands, VA | 10. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| Program Manager | $60 008–$87 730 Úroveň I | Richardson, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Principal Developer, SD (Systems) | $143 302–$266 131 | San Jose, CA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $165 000 | Longmont, CO | 22. 5. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| VP, Public Cloud Alliances. | $315 000 E-3 · Úroveň IV | Redmond, WA | 17. 12. 2024 | 4. 1. 2025 | Certifikované |
| QA Automation Engineer | $100 000–$110 000 Úroveň II | Colorado Springs, CO | 5. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikované |
| Principal Software Enigneer | $235 000–$245 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 20. 8. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software QA Engineer | $123 261–$150 000 Úroveň IV | Colorado Springs, CO | 24. 6. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikované |
| Fellow, Software Development (sys) | $250 000–$270 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 21. 9. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikované |
| Software QA Engineer | $112 000–$122 000 Úroveň IV | Colorado Springs, CO | 16. 5. 2023 | 8. 6. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).