Domov › Zamestnávatelia › Deccan International
Deccan International: Mzdy H-1B a sponzoring
Deccan International podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 17. Medián ponúkanej mzdy: $100 000.
Sponzoruje Deccan International víza H-1B?
Deccan International podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Strategic Analyst | 5 | $87 214 |
| Software Testing Engineer | 3 | $104 291 |
| Senior Software Developer | 2 | $135 000 |
| Director of Advanced Analytics and Development | 1 | $190 750 |
| Strategic Analyst II | 1 | $92 000 |
| Tactical Analyst | 1 | $65 000 |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $156 728 |
| Sr. Analyst, Strategic | 1 | $100 000 |
| Data Scientist | 1 | $167 087 |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | 1 | $187 505 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $104 291 |
| FY2024 | 2 | $135 000 |
| FY2025 | 3 | $100 000 |
| FY2026 | 7 | $92 660 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)29 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)41 %
- Úroveň III (skúsený)24 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)6 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists4
- Software Developers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer and Information Research Scientists2
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Strategic Analyst | $87 214 Úroveň II | Morrisville, NC | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Strategic Analyst | $87 214 Úroveň II | Morrisville, NC | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Strategic Analyst | $92 660 Úroveň III | Corpus Christi, TX | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Strategic Analyst | $92 660 Úroveň III | Corpus Christi, TX | 9. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr Operations Research Scientist/Data Scientist | $187 505 Úroveň II | San Diego, CA | 26. 3. 2026 | 3. 9. 2026 | Certifikované |
| Software Testing Engineer | $110 000–$126 000 Úroveň I | San Jose, CA | 28. 1. 2026 | 3. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Testing Engineer | $100 000–$110 000 Úroveň I | San Jose, CA | 4. 11. 2025 | 3. 4. 2026 | Certifikované |
| Strategic Analyst | $85 000–$95 000 Úroveň I | San Diego, CA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $167 087 Úroveň III | San Diego, CA | 24. 2. 2025 | 26. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Analyst, Strategic | $100 000–$110 000 Úroveň III | Kalamazoo, MI | 6. 12. 2024 | 20. 2. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $130 000–$135 000 Úroveň II | San Diego, CA | 22. 4. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $140 000–$160 000 Úroveň II | San Diego, CA | 28. 3. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikované |
| Strategic Analyst II | $92 000–$95 000 Úroveň II | San Diego, CA | 19. 5. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikované |
| Tactical Analyst | $65 000–$75 000 Úroveň I | San Diego, CA | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Operations Research Scientist/Data Scientist | $156 728 Úroveň II | San Diego, CA | 7. 4. 2023 | 3. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Testing Engineer | $104 291 Úroveň I | San Diego, CA | 31. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| Director of Advanced Analytics and Development | $190 750 Úroveň IV | San Diego, CA | 2. 12. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).