Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Decostar Industries Inc.

Decostar Industries Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Decostar Industries Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 25. Medián ponúkanej mzdy: $85 725.

Žiadosti (LCA)25
Certifikované25
Adresa zamestnávateľaCarrollton, GA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$85 725
Stredná časť platov$78 375–$99 129
10.–90. percentil$75 514–$112 728

Sponzoruje Decostar Industries Inc. víza H-1B?

Decostar Industries Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Industrial Engineer5$83 200
Supplier Quality Engineer4$98 470
Product Engineer3$74 646
Sr. Product Engineer3$103 094
Quality Engineer2$80 348
Manufacturing Engineer1$85 000
Packaging Engineer1$75 000
Program Manager1$98 230
Continuous Improvement Manager1$125 000
Environmental Engineer1$130 000
Senior, System Controls Engineer1$117 260
Program Engineer1$85 725
Molding Process Engineer1$85 488

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$87 500
FY202410$82 938
FY20258$98 021
FY20265$85 488

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Quality Engineer$83 633
Úroveň I
Carrollton, GA8. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Molding Process Engineer$85 488
Úroveň I
Carrollton, GA27. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Quality Engineer$77 062
Úroveň I
Carrollton, GA27. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Program Engineer$85 725
Úroveň I
Carrollton, GA6. 5. 202618. 5. 2026Certifikované
Sr. Product Engineer$105 929
Úroveň III
Piedmont, SC4. 2. 20263. 8. 2026Certifikované
Supplier Quality Engineer$97 812
Úroveň II
Piedmont, SC25. 7. 202525. 8. 2025Certifikované
Industrial Engineer$83 200
Úroveň I
Piedmont, SC16. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Industrial Engineer$83 200
Úroveň I
Piedmont, SC2. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Sr. Product Engineer$103 094
Úroveň III
Piedmont, SC2. 5. 202522. 5. 2025Certifikované
Senior, System Controls Engineer$117 260
Úroveň IV
Piedmont, SC4. 4. 202517. 9. 2025Certifikované
Environmental Engineer$130 000
Úroveň IV
Carrollton, GA14. 2. 202517. 3. 2025Certifikované
Sr. Product Engineer$99 128
Úroveň III
Piedmont, SC6. 8. 20241. 9. 2024Certifikované
Supplier Quality Engineer$99 129
Úroveň III
Piedmont, SC24. 7. 20241. 9. 2024Certifikované
Supplier Quality Engineer$99 129
Úroveň II
Carrollton, GA17. 7. 20241. 9. 2024Certifikované
Program Manager$98 230
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Product Engineer$76 285
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Product Engineer$73 150
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Packaging Engineer$75 000
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Industrial Engineer$78 375
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Industrial Engineer$78 375
Úroveň I
Carrollton, GA21. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Industrial Engineer$87 500
Úroveň II
Carrollton, GA10. 3. 202411. 3. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Continuous Improvement Manager$125 000
Úroveň I
Carollton, GA29. 1. 20249. 2. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Manufacturing Engineer$85 000
Úroveň II
Carrolton, GA18. 5. 20231. 6. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Supplier Quality Engineer$90 000
Úroveň II
Carrollton, GA11. 1. 202320. 1. 2023Certifikované
Product Engineer$74 646
Úroveň I
Carrollton, GA13. 5. 20221. 10. 2022Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).