Domov › Zamestnávatelia › Deeproute.ai Ltd.
Deeproute.ai Ltd.: Mzdy H-1B a sponzoring
Deeproute.ai Ltd. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 24. Medián ponúkanej mzdy: $190 000.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Deeproute.ai Ltd. víza H-1B?
Deeproute.ai Ltd. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Deeproute.ai Ltd.: 8 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 10 | $150 500 |
| Staff Software Engineer | 3 | $220 000 |
| Software Engineer - Planning and Control | 2 | $215 000 |
| Principal Engineer in Design Verification | 1 | $230 000 |
| Staff Physical Design Engineer | 1 | $240 000 |
| Software Engineer in Planning and Control | 1 | $155 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $250 000 |
| Software Engineer - Perception | 1 | — |
| Software Engineer - Planning | 1 | $230 000 |
| Senior Software Engineer - Planning | 1 | $170 000 |
| Sr. Software Engineer in Planning | 1 | $240 000 |
| Research Scientist - Reinforcement Learning | 1 | $180 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $210 000 |
| FY2024 | 10 | $170 000 |
| FY2025 | 5 | $220 000 |
| FY2026 | 3 | $180 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)21 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)8 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)38 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers18
- Computer and Information Systems Managers3
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Research Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $135 699 Úroveň I | Fremont, CA | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $190 000 Úroveň III | Fremont, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Research Scientist - Reinforcement Learning | $180 000 Úroveň III | Fremont, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer - Planning and Control | $240 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 11. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $220 000 Úroveň II | Fremont, CA | 26. 3. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $220 000 Úroveň II | Fremont, CA | 11. 3. 2025 | 15. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Staff Software Engineer | $220 000 Úroveň II | Fremont, CA | 5. 3. 2025 | 15. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. Software Engineer in Planning | $240 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 25. 9. 2024 | 18. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer - Perception | — Úroveň IV | Fremont, CA | 13. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer - Planning | $230 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 6. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $140 000 Úroveň I | Fremont, CA | 4. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $175 000 Úroveň II | Fremont, CA | 19. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer - Planning | $170 000 Úroveň II | Fremont, CA | 12. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $240 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 5. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $161 000 Úroveň II | Fremont, CA | 4. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $175 000 Úroveň II | Fremont, CA | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $130 000 Úroveň I | Fremont, CA | 19. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $130 000 Úroveň I | Fremont, CA | 13. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $250 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 23. 7. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer - Planning and Control | $190 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer in Planning and Control | $155 000 Úroveň II | Fremont, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $110 000–$135 000 Úroveň I | Fremont, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Principal Engineer in Design Verification | $230 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 15. 11. 2022 | 26. 11. 2022 | Certifikované |
| Staff Physical Design Engineer | $240 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 7. 10. 2022 | 20. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).