Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Dimensions IT Solutions LLC

Dimensions IT Solutions LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Dimensions IT Solutions LLC podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 25. Medián ponúkanej mzdy: $105 997.

Žiadosti (LCA)26
Certifikované25
Adresa zamestnávateľaNaperville, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$105 997
Stredná časť platov$101 040–$109 120
10.–90. percentil$88 594–$113 328

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Dimensions IT Solutions LLC víza H-1B?

Dimensions IT Solutions LLC podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer20$107 413
Software Engineer3$101 040
SAP Application Developer2$76 100
Business Intelligence Analyst1$85 500

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$101 040
FY20244$101 200
FY202512$106 000
FY20268$107 062

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$114 754–$115 000
Úroveň II
Austin, TX19. 6. 202612. 10. 2026Certifikované
Software Developer$110 000–$120 000
Úroveň II
Cumming, GA26. 2. 202626. 2. 2026Certifikované
Software Developer$110 000–$120 000
Úroveň II
Cumming, GA17. 2. 202617. 2. 2026Certifikované
Software Developer$110 000–$120 000
Úroveň II
Comming, GA4. 2. 20264. 2. 2026Certifikované
Software Developer$89 918–$105 000
Úroveň II
Maumee, OH10. 1. 202612. 1. 2026Certifikované
Software Developer$89 918–$105 000
Úroveň II
Maumee, OH23. 12. 202523. 12. 2025Certifikované
Software Developer$88 026–$90 000
Úroveň II
Stow, OH10. 12. 202511. 12. 2025Certifikované
Software Developer$104 125–$105 000
Úroveň II
Corpus Christi, TX29. 11. 20251. 12. 2025Certifikované
SAP Application Developer$51 000–$75 000
Úroveň II
Cleveland, OH2. 7. 20252. 7. 2025Certifikované
Software Developer$108 826–$109 000
Úroveň II
Austin, TX23. 6. 202523. 6. 2025Certifikované
Software Developer$103 210–$103 310
Úroveň II
Katy, TX23. 6. 202523. 6. 2025Certifikované
Software Developer$123 656–$130 000
Úroveň II
Summit, NJ23. 6. 202523. 6. 2025Certifikované
Software Developer$123 656–$130 000
Úroveň II
Summit, NJ2. 2. 20252. 2. 2025Certifikované
Software Developer$106 000–$110 000
Úroveň II
Irving, TX18. 12. 20246. 1. 2025Certifikované
Software Developer$108 826–$110 000
Úroveň II
Austin, TX17. 12. 20246. 1. 2025Certifikované
Software Developer$105 997–$110 000
Úroveň II
Irving, TX6. 12. 20246. 1. 2025Certifikované
Software Developer$105 997–$110 000
Úroveň II
Irving, TX6. 12. 20246. 1. 2025Stiahnuté
Software Developer$105 997–$110 000
Úroveň II
Irving, TX28. 11. 20241. 12. 2024Certifikované
Software Developer$108 826–$110 000
Úroveň II
Austin, TX17. 10. 20241. 11. 2024Certifikované
Software Developer$105 997–$106 000
Úroveň II
Irving, TX15. 10. 202415. 11. 2024Certifikované
Business Intelligence Analyst$85 500–$86 000
Úroveň II
Irving, TX13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
SAP Application Developer$101 200
Úroveň II
Irving, TX4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer—
Úroveň II
Irving, TX1. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$102 690–$102 700
Úroveň II
Houston, TX3. 11. 20236. 11. 2023Certifikované
Software Engineer$101 040
Úroveň III
Portage, MI22. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$101 040
Úroveň III
Portage, MI20. 6. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).