Domov › Zamestnávatelia › Divergent Technologies, Inc.
Divergent Technologies, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Divergent Technologies, Inc. podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $181 050.
Sponzoruje Divergent Technologies, Inc. víza H-1B?
Divergent Technologies, Inc. podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Divergent Technologies, Inc.: 8 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Director, Accounting | 1 | $200 000 |
| Lead QA Engineer | 1 | $160 000 |
| System Technology Leader, Additive Manufacturing | 1 | $204 600 |
| Lead Compliance Engineer | 1 | $204 438 |
| Structure Optimization Engineer | 1 | $125 000 |
| Software Engineering Manager, Robotic Assembly | 1 | $187 000 |
| Sr. Software Developer- Robotics and Motion Planning | 1 | — |
| Senior Quality Engineer | 1 | $120 000 |
| Additive Manufacturing Engineer | 1 | $110 000 |
| Lead Materials Scientist | 1 | $176 700 |
| Project Engineer “ Hypercar Programs | 1 | $125 000 |
| Manager, Robotic Assembly Software | 1 | $198 774 |
| Senior Structures Optimization Engineer | 1 | $185 400 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $200 000 |
| FY2024 | 4 | $120 000 |
| FY2025 | 4 | $181 050 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)23 %
- Úroveň III (skúsený)38 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)31 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Mechanical Engineers5
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Developers2
- Accountants and Auditors1
- Mechatronics Engineers1
- Industrial Engineers1
- Materials Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Materials Scientist | $176 700 Úroveň IV | Torrance, CA | 11. 6. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Manager, Robotic Assembly Software | $198 774 Úroveň I | Menlo Park, CA | 21. 4. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikované |
| Project Engineer “ Hypercar Programs | $125 000 Úroveň III | Torrance, CA | 21. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Structures Optimization Engineer | $185 400 Úroveň IV | Torrance, CA | 11. 4. 2025 | 4. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Quality Engineer | $120 000 Úroveň III | Torrance, CA | 14. 6. 2024 | 12. 12. 2024 | Certifikované |
| Additive Manufacturing Engineer | $110 000 Úroveň II | Torrance, CA | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineering Manager, Robotic Assembly | $187 000 Úroveň III | Menlo Park, CA | 30. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Developer- Robotics and Motion Planning | $170 000 Úroveň II | Menlo Park, CA | 29. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Stiahnuté |
| Structure Optimization Engineer | $125 000 Úroveň III | Torrance, CA | 19. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikované |
| Director, Accounting | $200 000 Úroveň IV | Torrance, CA | 19. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikované |
| Lead QA Engineer | $160 000 Úroveň II | Torrance, CA | 2. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| Lead Compliance Engineer | $204 438 Úroveň III | Torrance, CA | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| System Technology Leader, Additive Manufacturing | $204 600 Úroveň IV | Torrance, CA | 11. 4. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).