Domov › Zamestnávatelia › DSV Contract Logistics, LLC
DSV Contract Logistics, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
DSV Contract Logistics, LLC podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $111 550.
Sponzoruje DSV Contract Logistics, LLC víza H-1B?
DSV Contract Logistics, LLC podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 12. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Industrial Engineer | 2 | $94 778 |
| Project Manager II | 1 | $99 736 |
| Information Architect, IT | 1 | $115 884 |
| Senior Industrial Engineer | 1 | $130 992 |
| Senior Technical Architect | 1 | $111 550 |
| Senior Manager, Computer and Information Systems | 1 | $183 160 |
| Budget and Financial Analyst | 1 | $87 838 |
| Sr Manager, Transportation Systems Analytics & Optimization | 1 | $183 160 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2026 | 9 | $111 550 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Torrance, CA2
- South San Francisco, CA2
- Advance, NC1
- Lancaster, TX1
- Fort Worth, TX1
- Dallas, TX1
- Chandler, AZ1
Povolania
- Industrial Engineers2
- Project Management Specialists1
- Logisticians1
- Mechanical Engineers1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Supply Chain Managers1
- Budget Analysts1
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr Manager, Transportation Systems Analytics & Optimization | $183 160 Úroveň IV | South San Francisco, CA | 12. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| Industrial Engineer | $95 000–$115 320 Úroveň II | Dallas, TX | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Budget and Financial Analyst | $87 838 Úroveň III | Chandler, AZ | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Industrial Engineer | $94 557 Úroveň II | Fort Worth, TX | 28. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, Computer and Information Systems | $183 160 Úroveň III | South San Francisco, CA | 16. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Technical Architect | $111 550–$132 944 Úroveň III | Torrance, CA | 4. 11. 2025 | 4. 12. 2025 | Certifikované |
| Senior Industrial Engineer | $130 992 Úroveň II | Lancaster, TX | 1. 11. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| Information Architect, IT | $115 884 Úroveň IV | Torrance, CA | 24. 9. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikované |
| Project Manager II | $99 736–$144 050 Úroveň III | Advance, NC | 23. 9. 2025 | 20. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).