Domov › Zamestnávatelia › Edgile LLC
Edgile LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Edgile LLC podal 51 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 45. Medián ponúkanej mzdy: $155 314.
Sponzoruje Edgile LLC víza H-1B?
Edgile LLC podal 51 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Edgile LLC: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Supply Chain Analyst | 8 | $100 000 |
| Senior Architect | 6 | $186 136 |
| Senior Manager | 6 | $206 190 |
| Technical Director | 4 | $197 954 |
| Techno Functional Consultant L3 | 4 | $122 179 |
| Senior Consultant | 3 | $132 608 |
| Design Director L2 | 3 | $176 164 |
| Security Architect L2 | 3 | $198 933 |
| Data Analyst L4 | 3 | $135 000 |
| Manager | 2 | $135 000 |
| Practice Head L2 | 2 | $155 314 |
| Director | 1 | $205 000 |
| Sr. Manager | 1 | $151 200 |
| Microsoft Security Consultant | 1 | $106 575 |
| Design Director L1 | 1 | $137 550 |
| Senior Manager L1 | 1 | $206 190 |
| Developer/Manager (Analysis/IAM) | 1 | $173 763 |
| Architect | 1 | $167 427 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $185 131 |
| FY2024 | 15 | $197 954 |
| FY2025 | 9 | $132 267 |
| FY2026 | 17 | $135 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Austin, TX7
- Bedford, MA7
- Irvine, CA5
- The Colony, TX4
- Irving, TX4
- Fremont, CA3
- Piscataway, NJ2
- Sterling, VA2
- Scottsdale, AZ2
- Celina, TX2
- Northbrook, IL2
- Manchester, TN2
- North Brunswick, NJ1
- Sacramento, CA1
- Somerville, MA1
- Weymouth, MA1
- Bloomington, IN1
- Quincy, MA1
- Aldie, VA1
- Phoenix, AZ1
Povolania
- Software Developers9
- Computer and Information Systems Managers8
- Logisticians8
- Information Security Analysts4
- Software Developers, Systems Software4
- Web and Digital Interface Designers4
- Computer Systems Analysts4
- Financial Risk Specialists3
- Data Scientists3
- Computer Systems Engineers/Architects2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Supply Chain Analyst | $110 000 Úroveň II | Manchester, TN | 10. 6. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $110 000 Úroveň II | Manchester, TN | 10. 6. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Austin, TX | 10. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Austin, TX | 10. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Austin, TX | 10. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Austin, TX | 10. 6. 2026 | 17. 6. 2026 | Stiahnuté |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Northbrook, IL | 5. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Supply Chain Analyst | $100 000 Úroveň II | Northbrook, IL | 5. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst L4 | $135 000 Úroveň II | Fremont, CA | 23. 4. 2026 | 29. 4. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst L4 | $135 000 Úroveň II | Fremont, CA | 23. 4. 2026 | 29. 4. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst L4 | $135 000 Úroveň II | Fremont, CA | 22. 4. 2026 | 29. 4. 2026 | Certifikované |
| Security Architect L2 | $198 933 Úroveň IV | Irving, TX | 12. 12. 2025 | 12. 12. 2025 | Certifikované |
| Security Architect L2 | $198 933 Úroveň IV | Irving, TX | 4. 12. 2025 | 4. 12. 2025 | Certifikované |
| Security Architect L2 | $198 933 Úroveň IV | Irving, TX | 4. 12. 2025 | 4. 12. 2025 | Certifikované |
| Architect | $167 427 Úroveň IV | Irving, TX | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikované |
| Senior Manager | $176 820 E-3 · Úroveň IV | Bedford, MA | 8. 6. 2025 | 8. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Manager | $176 820 Úroveň IV | Bedford, MA | 7. 6. 2025 | 8. 6. 2025 | Stiahnuté |
| Developer/Manager (Analysis/IAM) | $173 763 Úroveň IV | Ashburn, VA | 25. 3. 2025 | 25. 3. 2025 | Certifikované |
| Techno Functional Consultant L3 | $122 179 Úroveň III | Celina, TX | 24. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| Techno Functional Consultant L3 | $122 179 Úroveň III | Celina, TX | 7. 3. 2025 | 7. 3. 2025 | Certifikované |
| Techno Functional Consultant L3 | $122 574 E-3 · Úroveň III | Bedford, MA | 19. 12. 2024 | 9. 2. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Techno Functional Consultant L3 | $122 574 E-3 · Úroveň III | Bedford, MA | 17. 12. 2024 | 17. 12. 2024 | Stiahnuté |
| Practice Head L2 | $155 314 Úroveň IV | Bedford, MA | 4. 10. 2024 | 4. 10. 2024 | Certifikované |
| Practice Head L2 | $155 314 Úroveň IV | Bedford, MA | 6. 9. 2024 | 6. 9. 2024 | Certifikované |
| Design Director L2 | $236 168 Úroveň III | Irvine, CA | 26. 7. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikované |
| Design Director L2 | $116 160 Úroveň III | Irvine, CA | 23. 7. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikované |
| Design Director L2 | $111 925 Úroveň III | Irvine, CA | 23. 7. 2024 | 23. 7. 2024 | Stiahnuté |
| Design Director L1 | $137 550 Úroveň IV | Irvine, CA | 19. 7. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Consultant | $148 221 Úroveň III | Sterling, VA | 16. 7. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Architect | $176 134 Úroveň IV | Irvine, CA | 16. 7. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikované |
| Technical Director | $197 954 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 12. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager | $206 190 Úroveň IV | The Colony, TX | 12. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager | $206 190 Úroveň IV | The Colony, TX | 12. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager | $206 190 Úroveň IV | The Colony, TX | 12. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Consultant | $132 267 Úroveň III | Austin, TX | 9. 7. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Manager L1 | $206 190 Úroveň IV | The Colony, TX | 9. 7. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikované |
| Technical Director | $197 954 Úroveň IV | Scottsdale, AZ | 9. 7. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Technical Director | $197 954 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 9. 7. 2024 | 9. 7. 2024 | Stiahnuté |
| Technical Director | $251 520 Úroveň IV | Aldie, VA | 12. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| Senior Architect | $187 140 Úroveň IV | Quincy, MA | 27. 10. 2023 | 10. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Consultant | $132 608 Úroveň II | Sterling, VA | 27. 10. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikované |
| Senior Manager | $176 820 E-3 · Úroveň IV | Bedford, MA | 29. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| Sr. Manager | $151 200 Úroveň III | Piscataway, NJ | 6. 6. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikované |
| Manager | $135 000 Úroveň III | Piscataway, NJ | 5. 6. 2023 | 17. 7. 2023 | Stiahnuté |
| Microsoft Security Consultant | $106 575 Úroveň IV | Bloomington, IN | 21. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Manager | $135 000 Úroveň III | North Brunswick, NJ | 29. 11. 2022 | 22. 1. 2023 | Certifikované |
| Director | $205 000 Úroveň IV | Sacramento, CA | 24. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikované |
| Senior Architect | $200 000 Úroveň IV | Austin, TX | 19. 11. 2021 | 18. 1. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Architect | $200 000 Úroveň IV | Somerville, MA | 19. 11. 2021 | 18. 1. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Architect | $185 131 Úroveň IV | Weymouth, MA | 14. 10. 2021 | 6. 2. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Architect | $185 131 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 10. 2021 | 6. 2. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).