Domov › Zamestnávatelia › Egnyte, Inc.
Egnyte, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Egnyte, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $190 500.
Sponzoruje Egnyte, Inc. víza H-1B?
Egnyte, Inc. podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 26. 9. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manager, Engineering | 3 | $216 000 |
| Principal Engineer | 3 | $235 000 |
| Staff Engineer | 2 | $213 748 |
| Cloud DevOps Engineer | 2 | $188 000 |
| Sr. Manager, Engineering | 2 | $247 500 |
| Product Manager | 2 | $140 000 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $130 416 |
| NetSuite Developer | 1 | $155 000 |
| Sr. Business Intelligence Analyst | 1 | $172 000 |
| Senior Quality Analysts Engineer | 1 | $155 000 |
| Sr. Engineer | 1 | $195 000 |
| Data Analyst | 1 | $134 500 |
| Software Engineer | 1 | $167 000 |
| Product Analyst | 1 | $132 500 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $174 000 |
| FY2024 | 5 | $216 000 |
| FY2025 | 12 | $177 500 |
| FY2026 | 1 | $286 001 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)6 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)22 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)39 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Mountain View, CA13
- Frisco, TX2
- Jeannette, PA1
- Dallas, TX1
- Argyle, TX1
- Flowermound, TX1
- Parsippany, NJ1
- Hamburg, NY1
- Sunnyvale, CA1
Povolania
- Software Developers11
- Computer and Information Systems Managers3
- Data Scientists3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Engineer | $286 001 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 26. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Engineer | $195 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 16. 6. 2025 | 12. 9. 2025 | Certifikované |
| Product Manager | $140 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $134 500 | Frisco, TX | 13. 5. 2025 | 12. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $167 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 30. 4. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| Sr. Manager, Engineering | $225 000 | Mountain View, CA | 21. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $225 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 17. 4. 2025 | 16. 10. 2025 | Certifikované |
| Product Manager | $140 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 14. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Product Analyst | $132 500 Úroveň III | Hamburg, NY | 14. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Sr. Manager, Engineering | $270 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 14. 2. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Quality Analysts Engineer | $155 000 Úroveň IV | Parsippany, NJ | 6. 2. 2025 | 30. 5. 2025 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $188 000 Úroveň III | Argyle, TX | 28. 10. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $188 000 Úroveň III | Flowermound, TX | 10. 10. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $216 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 8. 5. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikované |
| Principal Engineer | $235 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 25. 3. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikované |
| Principal Engineer | $203 300 Úroveň IV | Dallas, TX | 5. 3. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikované |
| Sr. Business Intelligence Analyst | $172 000 | Mountain View, CA | 8. 11. 2023 | 15. 11. 2023 | Certifikované |
| Staff Engineer | $234 495 | Mountain View, CA | 23. 10. 2023 | 15. 2. 2024 | Certifikované |
| NetSuite Developer | $155 000–$162 000 Úroveň IV | Jeannette, PA | 7. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $130 416 Úroveň II | Mountain View, CA | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Staff Engineer | $193 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 17. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $200 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 25. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).