Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Ekahau, Inc.

Ekahau, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Ekahau, Inc. podal 5 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 5. Medián ponúkanej mzdy: $149 350.

Žiadosti (LCA)5
Certifikované5
Adresa zamestnávateľaWilmington, DE
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$149 350
Stredná časť platov$143 395–$160 631
10.–90. percentil$140 937–$174 763

Sponzoruje Ekahau, Inc. víza H-1B?

Ekahau, Inc. podal 5 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 1. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
R&D Engineer1$139 298
Principal Network Intelligence Analyst1$143 395
Sr. Technical Account Manager1$149 350
Data Scientist1$160 631
Senior Technical Account Manager1$184 184

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20265$149 350

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Sr. Technical Account Manager$149 350
Úroveň I
Ashburn, VA1. 6. 20265. 6. 2026Certifikované
Data Scientist$160 631
Úroveň II
Everett, WA1. 6. 20265. 6. 2026Certifikované
Senior Technical Account Manager$184 184
Úroveň III
Wilmington, DE1. 6. 20265. 6. 2026Certifikované
Principal Network Intelligence Analyst$143 395–$145 140
Úroveň III
McLean, VA28. 5. 202615. 6. 2026Certifikované
R&D Engineer$139 298–$170 000
Úroveň III
Seattle, WA28. 5. 202615. 6. 2026Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).