Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Employvision, Inc.

Employvision, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Employvision, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $94 016.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované6
Adresa zamestnávateľaSomerset, NJ
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$94 016
Stredná časť platov$91 004–$100 366
10.–90. percentil$83 250–$106 236

Sponzoruje Employvision, Inc. víza H-1B?

Employvision, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Data Scientist2$96 241
Cybersecurity Analyst2$94 016
Cloud Security Analyst1$109 990
Technical Recruiter1$76 500

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$106 236
FY20242$83 250
FY20262$94 016

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Cybersecurity Analyst$94 016
Úroveň I
Somerset, NJ8. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Cybersecurity Analyst$94 016
Úroveň I
Somerset, NJ8. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Technical Recruiter$76 500
Úroveň II
Somerset, NJ5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$90 000
Úroveň I
Somerset, NJ17. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$102 482
Úroveň II
Somerset, NJ24. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Cloud Security Analyst$109 990
Úroveň II
Somerset, NJ24. 5. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).