Domov › Zamestnávatelia › Enstar (US) Inc.
Enstar (US) Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Enstar (US) Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $121 290.
Sponzoruje Enstar (US) Inc. víza H-1B?
Enstar (US) Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Database Developer | 2 | $120 000 |
| Portfolio Analytics, Modelling, & Strategy (“PAMS”) Assoc. | 1 | $135 000 |
| VP, Head of Alternatives and Non-Core Specialty Mandates | 1 | $232 960 |
| MD, Investments – Head of Alt & Non CS Mandates | 1 | $280 000 |
| Senior Data Migrations Developer | 1 | $130 944 |
| Senior Software Developer | 1 | $122 579 |
| Developer II, Data | 1 | $107 113 |
| Senior Data Analyst | 1 | $81 000 |
| Change Project Business Analyst | 1 | $115 939 |
| Data Analytics Analyst | 1 | $93 000 |
| Technical Lead – Data Migrations | 1 | $167 342 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $135 000 |
| FY2024 | 4 | $114 846 |
| FY2025 | 2 | $104 470 |
| FY2026 | 1 | $167 342 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)8 %
- Úroveň III (skúsený)33 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)42 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers5
- Financial and Investment Analysts3
- Data Scientists2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Statisticians1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Lead – Data Migrations | $167 342 Úroveň IV | Columbia, SC | 19. 2. 2026 | 21. 8. 2026 | Certifikované |
| Data Analytics Analyst | $93 000–$131 000 Úroveň I | New York, NY | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Change Project Business Analyst | $115 939–$148 644 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 27. 11. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Analyst | $81 000–$95 556 Úroveň I | St. Petersburg, FL | 19. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Developer II, Data | $107 113 Úroveň III | Columbia, SC | 14. 3. 2024 | 6. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Migrations Developer | $130 944 Úroveň III | Columbia, SC | 7. 11. 2023 | 2. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $122 579 Úroveň III | Columbia, SC | 26. 9. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| MD, Investments – Head of Alt & Non CS Mandates | $280 000 Úroveň IV | New York, NY | 3. 4. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikované |
| VP, Head of Alternatives and Non-Core Specialty Mandates | $232 960 Úroveň IV | New York, NY | 21. 3. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Database Developer | $120 000 Úroveň IV | Columbia, SC | 9. 3. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Database Developer | $120 000 Úroveň IV | Columbia, SC | 20. 2. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| Portfolio Analytics, Modelling, & Strategy (“PAMS”) Assoc. | $135 000 Úroveň III | New York, NY | 30. 9. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).