Domov › Zamestnávatelia › Epik Solutions
Epik Solutions: Mzdy H-1B a sponzoring
Epik Solutions podal 34 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 30. Medián ponúkanej mzdy: $121 800.
Sponzoruje Epik Solutions víza H-1B?
Epik Solutions podal 34 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 20. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Business Intelligence Analyst | 8 | $116 750 |
| Data Architect | 5 | $140 000 |
| Data Analyst | 4 | $99 078 |
| Project Manager | 2 | $128 000 |
| Reporting Analyst | 2 | $77 000 |
| Data Engineer | 2 | $116 000 |
| Business Analyst | 2 | $79 000 |
| BI/Reporting Manager | 1 | $130 000 |
| Reporting Manager | 1 | — |
| Senior DevOps Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $150 000 |
| Software Engineer | 1 | $160 000 |
| Product Manager | 1 | $156 000 |
| Software Developer | 1 | $140 000 |
| Senior Business Intelligence Analyst | 1 | $149 968 |
| Power Apps Developer | 1 | $110 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $124 000 |
| FY2024 | 6 | $143 006 |
| FY2025 | 11 | $116 250 |
| FY2026 | 9 | $119 600 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Data Scientists13
- Software Developers6
- Database Architects5
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Management Analysts4
- Industrial Production Managers1
- Computer Programmers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Intelligence Analyst | $135 000 Úroveň II | Dublin, CA | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Power Apps Developer | $110 000 Úroveň II | Dublin, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $108 150 Úroveň I | San Ramon, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $135 000 Úroveň II | Dublin, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $118 000 Úroveň I | Dublin, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $118 450 Úroveň I | Dublin, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Business Intelligence Analyst | $149 968 Úroveň IV | Austin, TX | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Architect | $213 200 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 5. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst | $119 600 Úroveň I | San Ramon, CA | 17. 2. 2026 | 12. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $140 000 Úroveň I | San Francisco, CA | 4. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $79 000 Úroveň I | Hercules, CA | 8. 7. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $79 000 Úroveň I | Hercules, CA | 2. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Stiahnuté |
| Data Analyst | $98 155 Úroveň I | San Ramon, CA | 22. 5. 2025 | 27. 7. 2025 | Certifikované |
| Product Manager | $156 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 500 Úroveň I | San Ramon, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $115 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Engineer | $117 000 Úroveň I | Folsom, CA | 17. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| Data Architect | $143 790 Úroveň II | Dublin, CA | 6. 2. 2025 | 6. 7. 2025 | Certifikované |
| Data Architect | $140 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 4. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $160 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 7. 6. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikované |
| Data Analyst | $90 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 19. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $115 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 19. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Architect | $136 011 Úroveň II | Dublin, CA | 15. 4. 2024 | 6. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior DevOps Engineer | $150 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 17. 12. 2023 | 29. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $150 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 27. 11. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Data Architect | $124 000 Úroveň II | Dublin, CA | 19. 6. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikované |
| Data Analyst | $100 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 5. 6. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikované |
| Reporting Analyst | $77 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 18. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikované |
| Reporting Analyst | $77 000 Úroveň I | San Ramon, CA | 18. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Stiahnuté |
| BI/Reporting Manager | $130 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 4. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| Project Manager | $128 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 4. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
| Reporting Manager | $130 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 2. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Stiahnuté |
| Project Manager | $128 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 2. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).