Domov › Zamestnávatelia › Epitec, Inc. › Data Scientist
Data Scientist v Epitec, Inc.: Mzdy H-1B
7 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Data Scientist v Epitec, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $122 148; stredná polovica $113 366–$127 484.
Žiadosti (LCA)7
Medián ponúkaného platu$122 148
Stredná časť platov$113 366–$127 484
10.–90. percentil$102 461–$131 789
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $111 322 |
| FY2024 | 1 | $124 800 |
| FY2025 | 1 | $128 378 |
| FY2026 | 1 | $119 496 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $119 496 Úroveň I | Albany, NY | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $128 378 Úroveň II | Dearborn, MI | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $124 800 Úroveň I | Dearborn, MI | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $124 800 Úroveň I | Dearborn, MI | 25. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Stiahnuté |
| $93 600 Úroveň II | Sunrise, FL | 21. 7. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikované |
| $111 322 Úroveň II | Vista, CA | 19. 9. 2022 | 27. 9. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $135 200 Úroveň II | Sterling Heights, MI | 27. 6. 2022 | 6. 7. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Data Scientist u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Epitec, Inc.
- Software Engineer$126 568
- Business Analyst$90 418
- Data Analyst$82 576
- Test Engineer$99 840
- Software Developer$105 872
- Product Manager$141 440
- Systems Engineer$98 384
- Quality Engineer$92 934
- Manufacturing Engineer$80 142
- Electrical Engineer$87 880
- Mechanical Engineer$80 038
- Product Engineer$94 120
- Design Engineer$90 563
- Data Engineer$123 261
- Project Manager$94 380
- Financial Analyst$81 848
- Senior Software Engineer$136 843
- Data Scientist Analyst$118 165
- System Engineer$97 032
- Network Engineer$111 488
- Project Coordinator$66 560
- Product Development Hardware-in-Loop (HIL) Engineer$92 560
- DevOps Engineer$126 880
- Logistics Analyst$63 440
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).