Domov › Zamestnávatelia › eShares, Inc. › Senior Software Engineer II
Senior Software Engineer II v eShares, Inc.: Mzdy H-1B
18 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Software Engineer II v eShares, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $200 000; stredná polovica $188 750–$207 500.
Žiadosti (LCA)18
Medián ponúkaného platu$200 000
Stredná časť platov$188 750–$207 500
10.–90. percentil$182 000–$228 000
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $200 000 |
| FY2024 | 4 | $212 500 |
| FY2025 | 6 | $192 500 |
| FY2026 | 2 | $232 500 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $200 000–$250 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 18. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikované |
| $265 000–$290 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 3. 11. 2025 | 3. 4. 2026 | Certifikované |
| $200 000–$275 000 Úroveň IV | Apex, NC | 29. 8. 2025 | 27. 2. 2026 | Certifikované |
| $185 000–$250 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 13. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $185 000–$250 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 13. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $200 000–$250 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 25. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $210 000–$260 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 4. 3. 2025 | 30. 8. 2025 | Certifikované |
| $165 000–$215 000 Úroveň IV | Downers Grove, IL | 10. 9. 2024 | 19. 9. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $235 000–$250 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 18. 12. 2023 | 21. 5. 2024 | Certifikované |
| $225 000–$275 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 11. 2023 | 25. 4. 2024 | Certifikované |
| $225 000–$275 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 22. 9. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikované |
| $175 000–$225 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 5. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $200 000–$275 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 20. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované |
| $200 000–$250 000 Úroveň IV | Morrisville, NC | 9. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikované |
| $185 000–$235 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 20. 12. 2022 | 1. 1. 2023 | Certifikované |
| $200 000–$250 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $200 000–$250 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 8. 2022 | 25. 2. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $200 000–$250 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 4. 2022 | 6. 6. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Senior Software Engineer II u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v eShares, Inc.
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).