Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Everymarket Inc

Everymarket Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Everymarket Inc podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $59 342.

Žiadosti (LCA)23
Certifikované23
Adresa zamestnávateľaO'Fallon, MO
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$59 342
Stredná časť platov$49 400–$67 000
10.–90. percentil$43 908–$72 292

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Everymarket Inc víza H-1B?

Everymarket Inc podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Everymarket Inc: 5 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Accountant4$47 070
Software Engineer4$66 364
Network and Computer Systems Administrator2$60 670
Product Manager2$73 216
Search Marketing Strategist2$43 118
Software Developer2$68 598
Market Research Analyst1$55 598
Financial Analyst1$56 410
Graphic Designer1$34 549
Data Analyst1$54 434
Human Resources Manager1$81 827
Logistician1$55 162
Marketing Specialist1$61 464

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20239$59 342
FY20247$54 434
FY20254$68 598
FY20263$61 464

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Network and Computer Systems Administrator$61 999–$62 000
Úroveň I
O'Fallon, MO15. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Marketing Specialist$61 464–$62 000
Úroveň II
O'Fallon, MO14. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Accountant$51 730–$51 731
Úroveň I
O'Fallon, MO1. 12. 20251. 3. 2026Certifikované
Logistician$55 162–$55 163
Úroveň I
O'Fallon, MO1. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$68 598–$68 599
Úroveň I
O'Fallon, MO11. 12. 202417. 1. 2025Certifikované
Software Developer$68 598–$68 599
Úroveň I
O'Fallon, MO11. 12. 202418. 1. 2025Certifikované
Human Resources Manager$81 827–$81 828
Úroveň I
O'Fallon, MO30. 10. 202422. 4. 2025Certifikované
Search Marketing Strategist$43 118–$43 119
Úroveň I
O'Fallon, MO14. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Product Manager$73 216–$73 217
Úroveň I
O'Fallon, MO14. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Product Manager$73 216
Úroveň I
O'Fallon, MO6. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Search Marketing Strategist$43 118
Úroveň I
O'Fallon, MO6. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Financial Analyst$56 410
Úroveň I
O'Fallon, MO1. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Graphic Designer$34 549
Úroveň I
O'Fallon, MO26. 4. 20241. 6. 2024Certifikované
Data Analyst$54 434
Úroveň I
O'Fallon, MO26. 3. 20247. 9. 2024Certifikované
Network and Computer Systems Administrator$59 342
Úroveň I
O'Fallon, MO10. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$65 728–$67 000
Úroveň I
O'Fallon, MO9. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$65 728–$67 000
Úroveň I
O'Fallon, MO18. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Market Research Analyst$55 598
Úroveň II
O'Fallon, MO17. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$67 000–$70 000
Úroveň I
O'Fallon, MO14. 4. 20231. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Software Engineer$67 000–$70 000
Úroveň I
O'Fallon, MO3. 4. 20231. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Accountant$47 070
Úroveň I
O'Fallon, MO21. 3. 202321. 3. 2023Certifikované
Accountant$47 070
Úroveň I
O'Fallon, MO22. 2. 20231. 3. 2023Certifikované
Accountant$47 070
Úroveň I
O'Fallon, MO1. 2. 20231. 3. 2023Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).