Domov › Zamestnávatelia › Exeter Finance LLC
Exeter Finance LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Exeter Finance LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 42. Medián ponúkanej mzdy: $133 559.
Sponzoruje Exeter Finance LLC víza H-1B?
Exeter Finance LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 14. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Exeter Finance LLC: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Database Developer | 4 | $130 813 |
| Data Scientist | 2 | $99 000 |
| Data Architect III | 2 | $144 098 |
| Full Stack Developer III | 2 | $127 216 |
| Data Engineer III | 2 | $135 520 |
| QA Engineer Lead | 2 | $121 978 |
| Director IT Quality Assurance | 2 | $173 867 |
| VP Enterprise Quality Assurance | 1 | $184 590 |
| Sr Data Governance & Business Intelligence Analyst | 1 | $135 000 |
| Security Engineer III | 1 | $125 000 |
| Data Architect | 1 | $93 000 |
| Senior SharePoint Developer | 1 | $122 545 |
| Senior Service Delivery Manager | 1 | $135 000 |
| Database Administrator III | 1 | $130 000 |
| Senior Full Stack Developer | 1 | $140 257 |
| Systems Integrations Manager | 1 | $139 596 |
| Quality Assurance Automation Lead | 1 | $107 358 |
| Senior Fullstack Developer | 1 | $144 320 |
| RPA Developer II | 1 | $122 478 |
| IT Auditor II | 1 | $78 000 |
| Quality Assurance Analyst III (QA Automation Engin | 1 | $95 000 |
| SR Workday HRIS Integration Analyst | 1 | $125 000 |
| Contact Center Reporting Analyst II | 1 | $91 050 |
| Senior Data Engineer | 1 | $145 525 |
| Business Intelligence Analyst II | 1 | $90 067 |
| Manager Business Strategy and Analytics | 1 | $127 682 |
| Security Engineer (SE) III | 1 | $162 806 |
| VP Quality Assurance and RPA | 1 | $204 961 |
| Senior Data Governance Analyst | 1 | $144 196 |
| Principal Architect | 1 | $165 000 |
| Senior Manager Service Support | 1 | $144 310 |
| Share Point Developer Lead | 1 | $148 016 |
| Senior IT Quality Assurance Engineer | 1 | $112 473 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $135 000 |
| FY2024 | 13 | $133 578 |
| FY2025 | 13 | $126 626 |
| FY2026 | 7 | $148 016 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)7 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)31 %
- Úroveň III (skúsený)40 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)21 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers12
- Database Architects7
- Data Scientists6
- Computer Systems Engineers/Architects5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer and Information Systems Managers3
- Architectural and Engineering Managers2
- Statisticians2
- Database Administrators2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior IT Quality Assurance Engineer | $112 473 Úroveň III | Irving, TX | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Share Point Developer Lead | $148 016 Úroveň III | Irving, TX | 23. 4. 2026 | 12. 8. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager Service Support | $144 310 Úroveň IV | Celina, TX | 2. 4. 2026 | 18. 9. 2026 | Certifikované |
| Principal Architect | $165 000 Úroveň IV | McKinney, TX | 3. 3. 2026 | 11. 3. 2026 | Certifikované |
| VP Quality Assurance and RPA | $204 961 Úroveň III | Irving, TX | 16. 12. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Data Governance Analyst | $144 196 Úroveň IV | Irving, TX | 16. 12. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| Security Engineer (SE) III | $162 806 Úroveň IV | Irving, TX | 29. 9. 2025 | 1. 2. 2026 | Certifikované |
| Director IT Quality Assurance | $173 867 Úroveň II | Irving, TX | 31. 7. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $105 000 Úroveň II | Irving, TX | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| QA Engineer Lead | $129 627 Úroveň III | Irving, TX | 5. 5. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikované |
| Director IT Quality Assurance | $173 867 Úroveň II | Irving, TX | 5. 5. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikované |
| Contact Center Reporting Analyst II | $91 050 Úroveň I | Irving, TX | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Data Engineer | $145 525 Úroveň III | Irving, TX | 2. 5. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst II | $90 067 Úroveň I | Irving, TX | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Manager Business Strategy and Analytics | $127 682 Úroveň I | Irving, TX | 21. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Developer III | $120 854 Úroveň II | Irving, TX | 15. 1. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikované |
| Data Engineer III | $133 540 Úroveň IV | Katy, TX | 18. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| QA Engineer Lead | $114 330 Úroveň III | Irving, TX | 18. 12. 2024 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Database Developer | $126 626 Úroveň II | Irving, TX | 16. 12. 2024 | 28. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Database Developer | $126 626 Úroveň II | Irving, TX | 12. 12. 2024 | 18. 4. 2025 | Certifikované |
| Quality Assurance Analyst III (QA Automation Engin | $95 000 Úroveň II | Aubry, TX | 3. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
| SR Workday HRIS Integration Analyst | $125 000 Úroveň II | Irving, TX | 19. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer III | $137 500 Úroveň III | New Providence, NJ | 19. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| RPA Developer II | $122 478 Úroveň III | Irving, TX | 29. 5. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Database Developer | $136 000 Úroveň II | Irving, TX | 14. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikované |
| IT Auditor II | $78 000 Úroveň II | Irving, TX | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Database Administrator III | $130 000 Úroveň III | Irving, TX | 18. 12. 2023 | 25. 12. 2023 | Certifikované |
| Data Architect III | $145 000 Úroveň III | Irving, TX | 6. 12. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Full Stack Developer | $140 257 Úroveň III | Irving, TX | 6. 11. 2023 | 26. 4. 2024 | Certifikované |
| Systems Integrations Manager | $139 596 Úroveň III | Irving, TX | 1. 11. 2023 | 6. 4. 2024 | Certifikované |
| Quality Assurance Automation Lead | $107 358 Úroveň II | Irving, TX | 31. 10. 2023 | 16. 3. 2024 | Certifikované |
| Full Stack Developer III | $133 578 Úroveň III | Irving, TX | 31. 10. 2023 | 26. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Fullstack Developer | $144 320 Úroveň IV | Frisco, TX | 27. 10. 2023 | 26. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Service Delivery Manager | $135 000 Úroveň IV | Irving, TX | 5. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist | $93 000 Úroveň II | Irving, TX | 5. 5. 2023 | 24. 9. 2023 | Certifikované |
| Data Architect | $93 000 Úroveň II | Irving, TX | 25. 4. 2023 | 24. 9. 2023 | Certifikované |
| Data Architect III | $143 197 Úroveň III | Irving, TX | 18. 4. 2023 | 2. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior SharePoint Developer | $122 545 Úroveň III | Irving, TX | 30. 3. 2023 | 12. 8. 2023 | Certifikované |
| VP Enterprise Quality Assurance | $184 590 Úroveň III | Irving, TX | 3. 3. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
| Sr Data Governance & Business Intelligence Analyst | $135 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 23. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
| Security Engineer III | $125 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 24. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
| Senior Database Developer | $135 000 Úroveň III | Irving, TX | 31. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).