Domov › Zamestnávatelia › ExlService.com, LLC › Senior Developer
Senior Developer v ExlService.com, LLC: Mzdy H-1B
9 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Developer v ExlService.com, LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $110 300; stredná polovica $109 720–$125 200.
Žiadosti (LCA)9
Medián ponúkaného platu$110 300
Stredná časť platov$109 720–$125 200
10.–90. percentil$95 378–$128 800
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $109 720 |
| FY2024 | 1 | $95 472 |
| FY2025 | 4 | $122 600 |
| FY2026 | 1 | $131 443 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $131 443 | Jacksonville, FL | 4. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $128 139 | Folsom, CA | 2. 9. 2025 | 27. 2. 2026 | Certifikované |
| $125 200 Úroveň III | Jacksonville, FL | 1. 9. 2025 | 17. 2. 2026 | Certifikované |
| $110 300 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $120 000 Úroveň III | Jacksonville, FL | 10. 12. 2024 | 19. 2. 2025 | Certifikované |
| $95 472–$120 472 Úroveň III | Jacksonville, FL | 4. 1. 2024 | 16. 6. 2024 | Certifikované |
| $109 720–$134 720 Úroveň III | St. Augustine, FL | 14. 7. 2023 | 20. 12. 2023 | Certifikované |
| $109 866–$134 866 Úroveň III | Jacksonville, FL | 27. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $95 000–$120 000 Úroveň III | Topeka, KS | 27. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikované |
Senior Developer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v ExlService.com, LLC
- Project Manager$126 027
- Senior Manager$117 000
- Senior Consultant$110 000
- Engagement Manager$150 202
- Senior Analytics Consultant$98 862
- Manager$100 000
- Consultant II$98 008
- Assistant Vice President$142 771
- Lead Assistant Manager$95 882
- Analytics Consultant$75 000
- Senior Engagement Manager$178 305
- Assistant Manager$79 560
- Manager - Services$100 422
- Vice President$200 000
- Senior Business Analyst$79 125
- Assistant Manager - Services$88 000
- Consultant I$86 200
- Business Analyst$75 733
- Senior Software Engineer$115 856
- Senior Assistant Vice President$168 654
- Technical Architect$107 700
- Data Analyst$103 865
- Consultant$85 000
- Senior Software Developer$125 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).