Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Fast N Friendly, LLC

Fast N Friendly, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Fast N Friendly, LLC podal 45 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 42. Medián ponúkanej mzdy: $49 213.

Žiadosti (LCA)45
Certifikované42
Adresa zamestnávateľaBates City, MO
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$49 213
Stredná časť platov$46 920–$49 234
10.–90. percentil$44 100–$58 665

Sponzoruje Fast N Friendly, LLC víza H-1B?

Fast N Friendly, LLC podal 45 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Fast N Friendly, LLC: 53 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Restaurant Operation Manager21$49 234
Operations Manager6$47 964
Store Manager5$49 213
District Manager3$52 000
Facility Engineering Manager3$69 077
Applications Programmer2$42 474
Business Intelligence Analyst2$52 572
Assistant District Manager1$50 000
Supply Chain Analyst1$41 870
Multi-Unit Restaurant Financial Quantitative Analyst1$62 754

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$49 213
FY202410$46 139
FY202529$49 234
FY20263$46 405

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Operations Manager$45 000
Úroveň I
Maryville, MO15. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Business Intelligence Analyst$46 405
Úroveň I
Maryville, MO15. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Multi-Unit Restaurant Financial Quantitative Analyst$62 754
Úroveň II
Gardner, KS27. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
District Manager$58 000
Úroveň I
Bates City, MO11. 8. 202527. 1. 2026Certifikované
Facility Engineering Manager$69 077
Úroveň I
Bates City, MO16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Facility Engineering Manager$69 077
Úroveň I
Bates City, MO16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Facility Engineering Manager$69 077
Úroveň I
Bates City, MO16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Business Intelligence Analyst$58 739
Úroveň I
Bates City, MO10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$44 000
Úroveň I
Nelson, MO23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
District Manager$52 000
Úroveň I
Bates City, MO16. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Assistant District Manager$50 000
Úroveň I
Shawnee, KS7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$46 800
Úroveň I
Kirksville, MO7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Supply Chain Analyst$41 870
Úroveň I
Bates City, MO5. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Harrisonville, MO16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Gardner, KS16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Shawnee, KS16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 733
Úroveň I
Wichita, KS16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$45 469
Úroveň I
Matfield Green, KS16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$48 000
Úroveň I
Emporia, KS16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Blue Springs, MO16. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$48 000
Úroveň I
Emporia, KS15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Lee's Summit, MO15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Raymore, MO15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Raytown, MO15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Lenexa, KS15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$48 000
Úroveň I
Macon, MO15. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Restaurant Operation Manager$48 000
Úroveň I
Emporia, KS9. 4. 20251. 10. 2025Stiahnuté
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Shawnee, KS9. 4. 20251. 10. 2025Stiahnuté
Restaurant Operation Manager$49 733
Úroveň I
Wichita, KS9. 4. 20251. 10. 2025Stiahnuté
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Gardner, KS8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Restaurant Operation Manager$48 000
Úroveň I
Matfield Green, KS8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Restaurant Operation Manager$49 234
Úroveň I
Harrisonville, MO8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Applications Programmer$42 474
Úroveň I
Bates City, MO7. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Operations Manager$48 651
Úroveň I
Olathe, KS4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Operations Manager$47 278
Úroveň I
Towanda, KS4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Operations Manager$36 275
Úroveň I
Nelson, MO4. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Store Manager$45 000
Úroveň I
Nelson, MO2. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Applications Programmer$42 474
Úroveň I
Bates City, MO28. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Store Manager$49 213
Úroveň I
Kansas City, MO26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Store Manager$45 000
Úroveň I
Nelson, MO26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Store Manager$49 213
Úroveň I
Grandview, MO26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Store Manager$58 000
Úroveň I
Overland Park, KS26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Operations Manager$49 213
Úroveň I
Matfield Green, KS9. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Operations Manager$49 213
Úroveň I
Towanda, KS9. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
District Manager$48 610
Úroveň I
Bates City, MO26. 4. 20231. 5. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).